Вінницький парк «Хімік» планують відремонтувати

Вінницький парк «Хімік» планують відремонтувати та зробити його зеленим оазисом. В даний час парк на баланс міста передає одна з релігійних організацій, якій парк належав раніше.
Необхідність цього назріла давно – парк у занедбаному стані. Він давно став місцем відпочинку, здебільшого, п’яниць та волоцюг. Відвідувачі парку говорять, що тут страшно гуляти з дітьми — скрізь бите скло, а дитячий майданчик – в аварійному стані. У парку «Хіміку» не працює освітлення, нема урн, а посеред алеї – руїна старого фонтану.
Колись парком опікувався хімічний завод Вінниці, але сам завод давно став банкрутом.
Vinnitsa Life зателефонувала у департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради. Там нам повідомили, що парк «Хімік» планують відремонтувати. «Поки що комунальним службам дано доручення прибирати парк щотижня. Прибирати скло, папір, сміття. Працівники «Вінницязеленбуду» провели обстеження дерев. Визначили сухі» - повідомив представник департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міськради Олексій Головацький.
Ми також зателефонували директору підприємства «Вінницязеленбуд» Ігорю Любовському з проханням розповісти про подальшу долю парку «Хімік».
Як повідомив в ексклюзивному інтерв’ю Vinnitsa Life  Ігор Любовський вже підкосили траву, зрізали 18 аварійних дерев: «Цього року кошти на відновлення парку у бюджет міста ми не закладали, адже ми не планували його ремонтувати цього року. Кошти на ремонт закладемо наступного року в бюджет. Я у цьому парку був останній раз ще коли на хімзаводі працював. Мені важко сказати, які роботи ми там будемо робити. Але відновлювати парк будемо. Складемо план».
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов