Благодійні фонди у лікарнях Вінниці хочуть зробити прозорими

У Вінницькій області реалізовуватимуть новий проект, спрямований на забезпечення підзвітності та прозорості використання благодійних коштів у галузі медицини.
Проект реалізовуватиме громадська організація «Інститут аналітики та адвокації» за підтримки благодійного фонду «Відродження». «У рамках проекту буде сформовано робочу групу , яка розроблятиме регулятивні документи. Наприклад, договір про співпрацю між медичним закладом і благодійним фондом, який регулюватиме порядок передачі коштів у медичний заклад, а також порядок внесення благодійних коштів, якщо такі будуть» - повідомила регіональний координатор проекту Тетяна Бордюженко.
У 2014 році «Інститут аналітики та адвокації» провів соціологічне дослідження, яке показало, як мешканці Вінниці сприймають медицину в Україні і що думають про її майбутнє. Було опитано 400 вінничан. 84% опитаних вважають, що медицина у місті безкоштовна лише на словах, ще 7% сумніваються у цьому. Також експерти «Інституту аналітики та адвокації» дізналися, що 90% опитаних додатково витрачають на своє лікування від 1000 до 3000 гривень, а часом суми доходять і до 5 тисяч на рік. І лише 21% мешканців Вінниці задоволені послугами у державних лікарнях.
«Основні питання виникають, коли ми бачимо невідповідність офіційної інформації на запит про обсяг отриманих благодійних пожертв та офіційної інформації з податкового звіту щодо обсягу благодійних пожертв», - наголошує Тетяна Бордюженко.
Експерти «Інституту аналітики та адвокації» переконані, що відкритість роботи благодійних фондів не лише забезпечить краще фінансування лікувально-профілактичних закладів, але й значно підвищить рівень довіри населення Вінницької області до медичної галузі в цілому.
«Ми приїхали у Вінницю аби представити один з наймаштабних наших проектів. Коли людина приходить у лікарню їй пропонують здати гроші або у фонд або у лікарняну касу. Наш проект не ставить за мету ліквідацію благодійних фондів у лікарнях. Ми прагнемо зробити їхню роботу прозорою» - повідомив директор громадської організації «Інститут аналітики і адвокації» Олексій Сердюков.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
51 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов