Незабаром у Вінниці відкриється структура, аналогів якій у місті ще немає - Ткачук

У Вінниці незабаром відкриється сучасний Центр Підтримки Інновацій та Підприємництва, завдяки якому молоді ІТ-підприємці матимуть можливість стартувати із своїм бізнесом.

Своєрідний бізнес-інкубатор розташовуватиметься по вул. Пушкіна,11. Вже зараз там активно триває реконструкція приміщення.

Детальніше про дану структуру розповів депутат Вінницької міської ради Ігор Ткачук.

За його словами, Центр Підтримки Інновацій та Підприємництва створюється спільно з норвезькими партнерами, які беруть на себе фінансування більшої половини проекту.

- Вінницькою міською радою на початку 2015 року було підписано Меморандум про співпрацю з Seed Forum Norway Foundation  та  Міжнародним благодійним фондом Seed Forum Ukraine Foundation, - розповів Ігор Ткачук. – Згідно даної домовленості, у Вінниці створюється Центр підтримки інновацій та підприємництва (iHUB), аналогів якому у місті ще немає. Загальний бюджет цього проекту становить 2,2 мільйони гривень. І запрацює даний Центр вже восени цього року.

Як каже Ігор Ткачук, подібні центри є досить популярними у Європі. Завдяки їм молоді підприємці мають можливість реалізувати свої ідеї і розпочати власний бізнес. Адже завдяки під’єднанню до глобальної мережі некомерційних фондів Seed Forum Foundation, яка включає більше 24 тисяч інвесторів з 46 країн світу, молоді стартап-компанії можуть знайти міжнародних партнерів та інвесторів для просування власного бізнесу.

У вінницькому Центрі Підтримки Інновацій та Підприємництва буде створено понад 40 робочих місць. Також в процесі роботи тут відбуватиметься навчання і взаємодія з іншими iHUBами  в багатьох країнах світу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
132 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов