У Березівку з'їхалися сотні колосівців, щоб відзначити ювілей товариства

Вчора, 19 серпня, у селі Березівка Чернівецького району урочисто відзначали 65-річницю заснування фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

На батьківщину сільського спортивного руху приїхали колосівці з усієї України – керівники товариства, ветерани спорту, діячі Національного олімпійського комітету, представники владних структур із районів Вінницької області, із Міністерства молоді і спорту та Верховної Ради України.

У Березівку з'їхалися сотні колосівців, щоб відзначити ювілей товариства, фото-1

IMG_1334

IMG_1348

Сільський голова Березівки Анатолій Семенюк, вітаючи почесних гостей, зазначив, що громада села пишається тим, що саме звідси бере початок такий потужний спортивний рух, як колосівський.

В ті далекі роки, коли наша країна ще не оговталася від воєнних лихоліть, наші селяни знайшли у собі волю, мужність та оптимізм, щоб стати в авангарді розвитку спортивного руху на селі та дати початок такому потужному спортивному товариству, успіхами вихованців якого впродовж його історії пишається Україна, - зазначив Анатолій Семенюк.

У Березівку з'їхалися сотні колосівців, щоб відзначити ювілей товариства, фото-2

IMG_1366

IMG_1324

Привітали товариство з ювілеєм також народний депутат України Іван Спориш, заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк, заступник голови обласної радиСтепан Нешик, представники олімпійського комітету та міністерства спорту.

У Березівку з'їхалися сотні колосівців, щоб відзначити ювілей товариства, фото-3

IMG_1360

IMG_1340

Голова Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександр Мендусь наголосив, що надзвичайно приємно святкувати ювілей товариства на його батьківщині у подвійне свято. Цього дня люди святкують Спаса Господнього, яке навертає до духовного розвитку, та організували свято спорту, яке змушує замислитися над здоров'ям нації. 

Ініціативу розвитку сільського спорту підтримали всі області і райони України. І сьогодні, як би не було складно, наше спортивне товариство високо тримає прапор, який ми отримали свого часу з рук березівчан, - сказав голова «Колосу».

Олександр Мендусь зазначив, що сьогодні є порозуміння з владними структурами різних рівнів, які підтримують спорт, зокрема, з міністерствами АПК, спорту та спортивним комітетом Верховної Ради. Відтак товариство «Колос» за державної підтримки планує і далі розвивати спорт у сільській місцевості.

У Березівку з'їхалися сотні колосівців, щоб відзначити ювілей товариства, фото-4

Голова Вінницької обласної організації ВФСТ «Колос» Сергій Татусяк заявив, що надзвичайно приємно, що наш Подільський край став джерелом, з якого взяв початок такий потужний спортивний рух, яким є товариство «Колос». Подоляни можуть пишатися, що спортивні змагання сьогодні проводяться не лише на рівні місцевих громад, а й наші спортсмени досягають високих результатів і на світовому рівні.

Розвиваючи спорт в ці нелегкі часи для України, ми демонструємо патріотизм, відданість нашій справі, ми загартовуємо націю, пропагуємо здоровий спосіб життя. Спорт є однією з найбільш конкурентноспроможних галузей на світовому рівні, де наші спортсмени достойно конкурують, показують викокі результати та прославляють нашу країну, - сказав Сергій Татусяк.

У Березівку з'їхалися сотні колосівців, щоб відзначити ювілей товариства, фото-5

Від імені товариства «Колос» Олександр Мендусь та Сергій Татусяк вручили пам’ятні нагороди ветеранам спорту, очільникам «Колосу» з різних областей України, представникам влади та сільгоспвиробникам, які підтримують сільський спорт. Отримали спортивні подарунки і представники Березівської сільської громади.

У Березівку з'їхалися сотні колосівців, щоб відзначити ювілей товариства, фото-6

IMG_1401

IMG_1406

У Березівку з'їхалися сотні колосівців, щоб відзначити ювілей товариства, фото-7

IMG_1408

Учні місцевої школи підготували для земляків та гостей свята чудову концертну програму.

У Березівку з'їхалися сотні колосівців, щоб відзначити ювілей товариства, фото-8

IMG_1438

IMG_1455

IMG_1457

На завершення свята було запалено олімпійський вогонь, який дає старт сільським спортивним іграм 2015 року. Керівники всіх обласних товариств «Колоса» запалили символічні факели, які донесуть до своїх спортивних громад, що продовжуватимуть славні надбання та примножуватимуть спортивні досягнення «Колоса».

У Березівку з'їхалися сотні колосівців, щоб відзначити ювілей товариства, фото-9

IMG_1447

У Березівку з'їхалися сотні колосівців, щоб відзначити ювілей товариства, фото-10

У Березівку з'їхалися сотні колосівців, щоб відзначити ювілей товариства (фото) - фото 24

IMG_1337

IMG_1310

IMG_1415

IMG_1414

i-vin
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии