18:00
24 липня
Нещодавно у ефірі одного з центральних каналів з’явився сюжет про якість доріг у Вінниці.
«Це обласний центр з найкращими дорогами в Україні. Пораховано, лише тринадцять відсотків дорожнього покриття потребують ремонту», - йшлося у сюжеті.
У соціальній мережі він написав, що пишається Вінницею.
«І знову про Вінницю. Коли я тільки розпочинав працювати міським головою, тоді я мріяв про той час, коли мешканці міста говоритимуть з повним правом: "Я горджуся, що я вінничанин!" Сьогодні моя мрія - щоб усі ми могли з гордістю говорити говорити про кожне місто чи село, у якому ми живемо. Саме у цьому, саме у впровадження європейських стандартів і полягає мета децентралізації», - написав спікер парламенту.
Коментарі