Інститут споживчих експертиз відібрав для дослідження зразки ґрунту та води в Ладижині

Столичний Інститут споживчих експертиз взяв на аналізи зразки ґрунту, води та стоків виробництва місцевого спиртозаводу.

19 серпня фахівці Інституту відвідали постраждалі від викиду сажі райони міста Ладижин для відбору зразків на аналіз. 
«Ми отримали листа за підписом декількох десятків мешканців. Ці скарги надходили активно із тих районів, які безпосередньо знаходяться біля території цього спиртозаводу, там де був найбільший рівень цієї сажі. Крім мешканців ми співпрацюємо також з громадською організацією "За чисте довкілля" у тісному контакті. Власне вони теж нас запрошували для того, щоб ми провели ці дослідження»,- розповів директор Інституту споживчих експертиз Юрій Чорнобривець.
Усі відібрані проби будуть доставлені до столиці де у лабораторних умовах фахівці проведуть відповідні дослідження.
«Ми відбираємо проби води по усьому місту: біля заводу, на бардополях, в тому числі будемо і водогінну воду теж відбирати, в колодязях у людей. Також ми відбираємо проби ґрунту для того, щоб зрозуміти чи є там якісь солі важких металів, і, також ми відбираємо проби овочів та фруктів, тому що на них, скоріш за все, також залишились сліди і ми навіть візуально бачили, що вони є - така чорна сажа. Ми хочемо подивитися, що це таке і, відповідно, зробити якісь висновки. Потім ці висновки ми оприлюднено і, звичайно, надішлемо до контролюючих органів, які мають якимось чином повипливати на це підприємство»,-  розповів у ексклюзивному коментарі для Lada.FM директор Інституту споживчих експертиз Юрій Чорнобривець.
За його словами, результати досліджень стануть відомі протягом тижня.
Нагадаємо, у ніч на 17 серпня частину міста Ладижин засипало чорним попелом. Викид сажі охопив радіус близько п’яти кілометрів. Того ж дня, міський голова Валерій Коломєйцев оголосив у місті режим надзвичайної ситуації, який було знято наступного дня. Наразі керівництво місцевого спиртозаводу не взяло на себе відповідальність за викид сажі. 
1440058832_dscn1289.jpg
1440058908_dscn1295.jpg
1440058884_dscn1328.jpg
1440058899_dscn1333.jpg
1440058963_dscn1375.jpg
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
32 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов