Свитко провів нелегітимну сесію Вінницької облради

Великою ганьбою в очах міжнародних делегації з Польщі, Румунії та Молдови стала 40-а позачергова сесія Вінницької обласної ради, яка пройшла за відсутності кворуму 21 серпня, напередодні Дня Незалежності.

Замість мінімально необхідних 67 депутатів (50%+1 голос) на сесію зібралось 62 депутати, але голова облради Сергій Свитко не став відміняти проведення засідання, перевівши голосування у ручний режим. Тут із необхідною голосів усе було добре – 72 депутати.

Голосувалось єдине питання порядку денного – про нагородження почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» 9 вінничан, більшість з яких пройшли через бойові дії в зоні АТО.

Спочатку журналісти не могли второпати, з якого дива, зайшовши до зали Сергій Свитко хвилин з 10-15 не розпочинав засідання. А потім, «несподівано» з’ясувалося, що електронна система «Рада», чомусь не працює і було вирішено проводити голосування у ручному режимі. Із цим питанням проблем вже не виникло, й за порядок денний і за єдине рішення одноголосно проголосувало, за версією лічильної комісії 72 депутати.

Проте журналістами Вінниця Daily було вручну перерахована дійсна кількість депутатів, що прийшли на сесію облради, і вона виявилась ганебною – 62 представники. Для достовірності ми навіть перефотографували усіх тих, хто був у залі, щоб пересвідчитись у власній правоті. І не легітимності сесії, на якій нагороджували справді достойних людей, але яка виявилась нецікавою для 70 народних обранців, переважна більшість з яких у 2010 році була обрана від Партії регіонів та «Батьківщини». Але жодного заперечення з боку зазвичай галасливих місцевих "активістів" цей факт не викликав. Нажаль...

Ну а на додачу до цієї ганьби, Сергій Свитко вручив депутатський значок та посвідчення новоспеченому депутату Олександру Ковалю, якого Винницька обласна комісія визнала обраним від партії Юлії Тимошенко «Батьківщина» та є колишнім чоловіком іншої депутатки, обраної за списками Партії регіонів – Марини Коваль, близької до екс-голови облради Сергія Татусяка.

Як-то кажуть, висновки робіть самі. Бажано на виборчих дільницях 25 жовтня.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
38 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов