Свитко провів нелегітимну сесію Вінницької облради

Великою ганьбою в очах міжнародних делегації з Польщі, Румунії та Молдови стала 40-а позачергова сесія Вінницької обласної ради, яка пройшла за відсутності кворуму 21 серпня, напередодні Дня Незалежності.

Замість мінімально необхідних 67 депутатів (50%+1 голос) на сесію зібралось 62 депутати, але голова облради Сергій Свитко не став відміняти проведення засідання, перевівши голосування у ручний режим. Тут із необхідною голосів усе було добре – 72 депутати.

Голосувалось єдине питання порядку денного – про нагородження почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» 9 вінничан, більшість з яких пройшли через бойові дії в зоні АТО.

Спочатку журналісти не могли второпати, з якого дива, зайшовши до зали Сергій Свитко хвилин з 10-15 не розпочинав засідання. А потім, «несподівано» з’ясувалося, що електронна система «Рада», чомусь не працює і було вирішено проводити голосування у ручному режимі. Із цим питанням проблем вже не виникло, й за порядок денний і за єдине рішення одноголосно проголосувало, за версією лічильної комісії 72 депутати.

Проте журналістами Вінниця Daily було вручну перерахована дійсна кількість депутатів, що прийшли на сесію облради, і вона виявилась ганебною – 62 представники. Для достовірності ми навіть перефотографували усіх тих, хто був у залі, щоб пересвідчитись у власній правоті. І не легітимності сесії, на якій нагороджували справді достойних людей, але яка виявилась нецікавою для 70 народних обранців, переважна більшість з яких у 2010 році була обрана від Партії регіонів та «Батьківщини». Але жодного заперечення з боку зазвичай галасливих місцевих "активістів" цей факт не викликав. Нажаль...

Ну а на додачу до цієї ганьби, Сергій Свитко вручив депутатський значок та посвідчення новоспеченому депутату Олександру Ковалю, якого Винницька обласна комісія визнала обраним від партії Юлії Тимошенко «Батьківщина» та є колишнім чоловіком іншої депутатки, обраної за списками Партії регіонів – Марини Коваль, близької до екс-голови облради Сергія Татусяка.

Як-то кажуть, висновки робіть самі. Бажано на виборчих дільницях 25 жовтня.

vindaily
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии