Вінничан нагородили званням «Людина року». Їх імена занесли на Дошку пошани

21 серпня у Вінниці урочисто нагородили переможців обласного конкурсу «Людина року». Їм вручили пам’ятні кубки, дипломи та квіти, а на Дошці пошани розмістили їх фотографії.

Вітали вінничан Сергій Моргунов, Валерій Коровій та Сергій Свитко.

«Головною цінністю кожної держави, кожного регіону, села, селища, міста є, перш за все, люди. Ті, хто навчає дітей, ті, хто лікує людей, ті, хто підмітає вулиці, працює на підприємствах, ті, хто зранку до смерканку працюють в полях. Ті, хто роблять свою роботу добросовісно і чесно. Такі люди, це ви. Низький вам уклін за те, що ви своєю працею стверджуєте нашу державу, розвиваєте наш регіон, свої територіальні громади. З Днем Незалежності!»,- сказав на початку церемонії нагородження в.о. міського голови С. Моргунов.

Основними критеріями під час визначення переможців у різних номінаціях були: особисті заслуги і вагомі професійні здобутки в оголошених номінаціях. Так, одним із важливих критеріїв, за яким визначалися переможці в окремих номінаціях, була особиста участь номінантів у зоні бойових дій на сході України.

Отож, імена переможців у номінаціях «Людини року»:

Номінація «Регіональний лідер»

Коровій Валерій Вікторович - Голова Вінницької обласної державної адміністрації, кандидат економічних наук, «Заслужений економіст України», нагороджений орденом «За заслуги ІІІ ступеня».

Номінація «Громадський діяч»

БудниК Михайло Михайлович - Священнослужитель релігійної громади Української Греко-Католицької Церкви с. Голдашівки Бершадського району, був військовим капеланом у зоні АТО і Київському госпіталі Збройних Сил України.

Номінація «Депутат»

Іващук Антоніна Янківна - Депутат Вінницької міської ради 5, 6 скликання, начальник відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Вінницької міської ради.

Номінація «Державний службовець»

Миронов Олександр Павлович - завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Теплицької РДА, керівник районного спортивно-туристичного клубу «Оріон», ініціатор і керівник волонтерського проекту «Зробимо у дитячому садочку казку», що був визнаний у 2014 році на всеукраїнському конкурсі «Краща громадська ініціатива України» кращою громадською ініціативою у сфері волонтерства.

Номінація «Діяч культури та мистецтва»

Скрипник-Кагадій Алла Дмитрівна - Заступник директора Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича, нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України», Почесною відзнакою Міністерства культури і туризму України «За досягнення в розвитку культури та мистецтва».

Номінація «Діяч науки»

Месюра Володимир Іванович - Професор кафедри комп’ютерних наук Вінницького національного технічного університету, голова ГО «Федерація програмування» та Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Асоціація підтримки та розвитку інформаційних технологій», нагороджений освітянською нагородою - медаллю Костянтина Ушинського, автор і керівник багатьох проектів в галузі інформаційних технологій.

Номінація «Жінка»

Бережна Валентина Миколаївна - Матір-вихователька дитячого будинку сімейного типу Бережних у смт. Теплик, в якому виховується 5 дітей.

Номінація «Журналіст»

Савченко Анатолій Костянтинович - Редактор районної газети «Тростянецькі вісті», здійснив 20 поїздок у зону АТО як журналіст і волонтер, член Національної Спілки журналістів України, лауреат обласних премій «Золоте перо», у 2015 році переможець творчого конкурсу у номінації «Журналіст року», нагороджений відзнакою Секретаріату НСЖУ.

Номінація «Митець»

Федун Віктор Петрович - Керівник народного естрадно-симфонічного оркестру «Експромт» Калинівської дитячої музичної школи.

Номінація «Посадова особа місцевого самоврядування»

Корольчук Ігор Євгенович - Заступник Вінницького міського голови.

Номінація «Працівник освіти»

Мамчур Євгенія Іванівна - Вчителька біології Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів, лауреат всеукраїнських конкурсів в номінації «Біологія».

Номінація «Працівник охорони здоров’я»

Андрієвська Надія Марківна - Головний лікар Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням ЦНС та порушеннями психіки.

Номінація «Працівник сільського господарства»

Сенчук Микола Олексійович - Директор СТОВ «Україна» с. Тягун Іллінецького району, «Заслужений працівник сільського господарства України», депутат Іллінецької районної ради 4-х скликань.

Номінація «Працівник соціального захисту»

Ушакова Галина Миколаївна - Директор центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями с. Гнатків Томашпільського району.

Номінація «Працівник сфери обслуговування»

Вихристюк Олена Іванівна - Генеральний директор торговельної марки «Україночка».

Номінація «Підприємець»

Яворська Людмила Миколаївна - Директор ТОВ «Ковінько-Ковбаси», депутат Вінницької районної ради 6 скликання.

Номінація «Промисловець»

Крижанівський Олександр Іванович - Технічний директор ПАТ «ПлазмаТек», депутат Піщанської районної ради 6 скликання

Номінація «Сільський, селищний голова»

Свинарчук Віктор Васильович - Йосипівський сільський голова, служив у зоні АТО та був поранений.

Номінація «Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектора»

Котощук Валентин Олексійович - Голова приватного підприємства «Котощук» с. Голодьки Хмільницького району.

Номінація «Спортсмен»

Денисюк Олексій Ярославович - Переможець та бронзовий призер Кубку світу зі стрільби кульової (ІРС) серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, кандидат у майстри спорту з кульової стрільби, виборов ліцензію на Паралімпійські ігри 2016 року у Ріо-де-Жанейро.

Номінація «Юний митець»

Шикиринська Анастасія Іллівна - Учениця Вінницької дитячої школи №2, виконавиця музичних творів, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів – фестивалів дитячої творчості, молодих піаністів, юних виконавців, у 2013 році перемогла у номінації «Найбільш творча дитина» і увійшла до десятки Диво-дітей України.

Номінація «Юний спортсмен»

Негар Тарас Борисович - Учень 11 класу Піщанської спеціальної школи-інтернату, кандидат в майстри спорту з бадмінтону, чемпіон Вінницької області з бадмінтону, призер чемпіонату України з бадмінтону серед спортсменів з проблемами слуху, член національної збірної України з бадмінтону серед спортсменів з проблемами слуху.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов