На Вінниччині перебуває впливовий гість з Румунії

У Вінниці відбулася зустріч виконавчого директора Єврорегіону «Сірет-Прут-Ністер» Тудора Жижи з першим заступником голови облдержадміністрації Андрієм Гижком та заступником керівника виконавчого апарату обласної Ради - керуючого справами Степаном Нешиком, - повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Іноземний гість прибув до Вінниці у складі делегації Яського Повіту Республіки Румунія аби разом із вінничанами відзначити 24-річницю Незалежності України. Разом із ним на Вінниччину завітав його колега, менеджер по логістиці Єврорегіону «Сірет-Прут-Ністер» Георгій Фрунза.

«Мені дуже приємно бути тут ще раз. Для мене честь бути запрошеним на таку урочисту подію, як День народження вашої країни. Це ще раз підтверджує, що ми з вами справжні друзі. Відносини між Яським повітом і Вінницькою областю - модель співпраці. Є дуже багато інституцій та адміністрацій в Румунії, які дивляться на нашу відносини і заздрять. Ще чотири роки назад ми були незнайомі, а нині знайшли можливість об’єднатися. І проект «Трансагрополіс – підтримка транскордонного агробізнесу», у реалізації якого Вінниччина є партнером, це лише один приклад. Ми розморозили відносини в економічній сфері, в нас проходять обміни в культурній галузі. Зараз нічого не проходить в Ясах без запрошення делегації з Вінницької області. Але в нас є ще багато роботи, адже маємо великий потенціал. Яський повіт пишається тим, що є з Вінниччиною партнерами. У нас з вами багато спільної роботи, а отже ми маємо спільне майбутнє» – зауважив Тудор Жижи.

В свою чергу перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко наголосив, що партнерство з Яським повітом є надзвичайно важливим для Вінниччини, адже це гарний приклад для перейняття досвіду майже в усіх сферах співпраці. Більше того, воно має вплив на подальший соціально-економічний розвиток територій наших регіонів.

Також в ході зустрічі перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко запевнив іноземних гостей, що Вінниччина, незважаючи на складну ситуацію в державі та буремні події на Сході України, не стоїть на місці й продовжує розвиватися.

«Мені хочеться відзначити, що по промисловості ми маємо приріст 115, 3% - це перше місце в Україні , по сільському господарству - приріст 120% , це теж лідируючий показник в державі. Ми розуміємо, що нам потрібно забезпечити продовольчу, промислову і енергетичну безпеки. Надзвичайно важливо, що ми показали спільну та злагоджену роботу всіх органів влади. Україна не зупиняється, Вінницька область не зупиняється і відкриті для спільного діалогу», - наголосив Андрій Гижко.

Під кінець зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
30 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов