У Вінниці вулицю Володарського хочуть перейменувати на Монастирську, а Козицького на Оводова

Перейменувати Володарського на Монастирську, а Козицького на Оводова запропонували на черговому засіданні з декомунізації

На   обговорення винесли 13 вулиць, які знаходяться в центральній частині міста.  Член комісії з декомунізації вінницький історик Олександр Федоришен представив варіанти запропонованих назв, які вважає найбільш доцільними для цієї частини міста. 

Володарського запропонували перейменувати у Монастирську.  Едельштейна, що знаходиться в історичному районі, назвати Єрусалимкою, Інтернаціональну  -  Князів Коріатовичів., Козицького в Миколи Оводова, Михайличенка – в Митрополита Петра Могили.

Вулицю Поліни Осипенко, яка межує з комплексом фортифікаційних споруд, перейменувати у вулицю Мури, сучасну Першотравневу зробити Магістратською , а Соколова – Івана Шиповича. Червоних партизанів у Владислава Городецького, Чкалова у Симона Петлюри, Зої Космодем'янської у Валентина Отамановського, а вулицю Визволення поміняти на Ринкову.

Із новою назвою для вулиці Свердлова сьогодні не розібрались. Запропонована назва Садківська визвала багато дискусій. Обговорення по ній продовжать наступного разу.

20minut
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии