Тимчасовий командир вінницької військової частини через пожежників потрапив «на губу»

Суд вперше в Україні застосував до тимчасово виконуючого обов’язки командира однієї з військових частин Вінниччини гауптвахту за неналежний протипожежний стан військової частини.

Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

«Суд, вислухавши обґрунтовану позицію військової прокуратури Вінницького гарнізону Центрального регіону України та беззаперечність доказів вини т.в.о. командира однієї з військових частин Збройних Сил України, що дислокується у Вінницькій області, прийняв рішення про накладення щодо нього адміністративного стягнення у виді адміністративного арешту з утриманням на гауптвахті на строк дві доби за недбале ставлення до військової служби (за ст. 172-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення)», - сказано у повідомленні.

У відомстві зазначають, що недбале ставлення т.в.о. командира військової частини, капітана до військової служби, призвело до порушення вимог нормативно – правових актів щодо пожежної безпеки військової частини, не створено умов для індивідуального виклику пожежних підрозділів та успішного гасіння пожеж у військовій частині, внаслідок чого виникла загроза людському життю та майну.

vindaily
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии