Вінницкий нардеп Кучер: податкова реформа завдасть сильного удару по аграрному бізнесу

Народний депутат Микола Кучер гостро розкритикува урядові новації щодо скасування спецрежиму ПДВ для сільгоспвиробників.

«Косметичний ремонт прогнилих стін» - надзвичайно влучна характеристика проекту податкової реформи, який найближчим часом планує подати Мінфін на розгляд Кабміну та Верховної Ради", - так висловився Микола Кучер з приводу податкової реформи уряду своїй сторінці у Фейсбук.

Народний депутат цілком підтримує свого колегу Окександра Бакуменка, який вважає, що  "у разі анулювання спеціального режиму оподаткування ПДВ для сільськогосподарських товаровиробників в аграрному секторі настане системна криза".

Депутат навів приклади негативних наслідків для сільського господарства,  у разі введення в дію урядових новацій.

"Ось лише деякі його наслідки, що базуються на наших розрахункахідки, що базуються на наших розрахунках:

Сільськогосподарські підприємства втратять понад 19 млрд грн обігових коштів.

Відбудеться різке зменшення обсягів виробництва, особливо в області тваринництва ? на 25-30%, що призведе до закриття значної кількості підприємств, і скорочення робочих місць в діапазоні від 60-100 тисяч чоловік. Фонд заробітної плати в галузі знизиться більш ніж на 1,3 млрд гривень.

Втрати експорту продукції АПК складуть $1,5-2 млрд щороку. Тобто відбудеться втрата валютного виторгу, посилення тиску на курс національної валюти і поглиблення дефіциту торговельного балансу.

Інвестиційна привабливість буде практично нульовою", - зауважив Кучер.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов