Вінницкий нардеп Кучер: податкова реформа завдасть сильного удару по аграрному бізнесу

Народний депутат Микола Кучер гостро розкритикува урядові новації щодо скасування спецрежиму ПДВ для сільгоспвиробників.

«Косметичний ремонт прогнилих стін» - надзвичайно влучна характеристика проекту податкової реформи, який найближчим часом планує подати Мінфін на розгляд Кабміну та Верховної Ради", - так висловився Микола Кучер з приводу податкової реформи уряду своїй сторінці у Фейсбук.

Народний депутат цілком підтримує свого колегу Окександра Бакуменка, який вважає, що  "у разі анулювання спеціального режиму оподаткування ПДВ для сільськогосподарських товаровиробників в аграрному секторі настане системна криза".

Депутат навів приклади негативних наслідків для сільського господарства,  у разі введення в дію урядових новацій.

"Ось лише деякі його наслідки, що базуються на наших розрахункахідки, що базуються на наших розрахунках:

Сільськогосподарські підприємства втратять понад 19 млрд грн обігових коштів.

Відбудеться різке зменшення обсягів виробництва, особливо в області тваринництва ? на 25-30%, що призведе до закриття значної кількості підприємств, і скорочення робочих місць в діапазоні від 60-100 тисяч чоловік. Фонд заробітної плати в галузі знизиться більш ніж на 1,3 млрд гривень.

Втрати експорту продукції АПК складуть $1,5-2 млрд щороку. Тобто відбудеться втрата валютного виторгу, посилення тиску на курс національної валюти і поглиблення дефіциту торговельного балансу.

Інвестиційна привабливість буде практично нульовою", - зауважив Кучер.

vindaily
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии