Порошенко висловив не втішні прогнози

22 серпня, президент України Петро Порошенко заявив, що військовий тиск на Україну з боку Росії і сепаратистів, можливо, буде зберігатися протягом декількох десятиліть.

У зв'язку із такою тенденцією новим поколінням українців необхідно буде проходити військову підготовку.

З таким похмурим прогнозом щодо перспектив відновлення миру в його країні Порошенко виступив всього за кілька днів до запланованої зустрічі з лідерами Німеччини і Франції у Берліні в рамках саміту, який він скликав, щоб закликати їх чинити тиск на Росію і змусити її виконувати умови шестимісячного плану по відновленню миру, реалізації якому заважають артилерійські обстріли та порушення режиму перемир'я.

Виступаючи на військовому зборах в Харківській області, в ході якого він передав українській армії нову зброю та обладнання, Порошенко похвалив збройні сили за опір наступу Росії в сепаратистському конфлікті, який розпочався на Донбасі в квітні 2014 року.

Він також вказав на ймовірність значної ескалації військових дій з боку підтримуваних Росією сепаратистів у День незалежності України, який випадає на понеділок, 24 серпня.

"Військова загроза зі сходу — це зрима перспектива на десятиліття вперед. Ця загроза не піде найближчим часом. І кожне нове покоління українців повинно мати армійський досвід ",

- сказав він.

Президент додав, що призов до армії і мобілізація продовжаться.

"Часи легковажного пацифізму і злочинного нехтування проблемами обороноздатності держави безповоротно пішли в минуле",

- підкреслив він.


З моменту початку цього конфлікту в ньому загинули 6500 осіб, серед яких були військовослужбовці української армії, ополченці і мирні громадяни. Проросійські сепаратисти на сході України взяли в руки зброю, після того як у березні 2014 Росія анексувала Крим у відповідь на повалення промосковського президента в Києві.

По закінченні заходів у понеділок Порошенко вирушить до Берліна, щоб зустрітися там з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом Франції Франсуа Олландом.

У четвер, 20 серпня, Президент України сказав, що він постарається переконати їх посилити дипломатичний тиск на Москву, щоб покласти край російській "агресії" і змусити її дотримуватися плану мирного врегулювання і умови перемир'я відповідно з мінськими угодами, підписаними в лютому.

news.vash
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии