ВІННИЦЬКІ РОВЕСНИКИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ВІРЯТЬ, ЩО УКРАЇНА «ВИКАРАБКАЄТЬСЯ» З ПРОБЛЕМ І БУДЕ ЩАСЛИВОЮ

Сьогодні Україна відзначає свій 24-й День народження. Це свято важливе для кожного громадянина нашої держави, але виняткове значення воно має для ровесників Незалежності. Таких людей є порівняно небагато на Вінниччині, і все ж, нам вдалось поспілкуватись з кількома особливими іменинниками. Вінничани, що народилися 24 серпня 1991 року, – це сформовані особистості, котрі мають власний погляд з приводу значення Незалежності та своєї ролі в майбутньому України, пише сайт  vlasno.info.

Один із ровесників самостійної України — інспектор податкової та митної справи, вінничанин Костянтин Вержук. Молодий чоловік займає активну громадську позицію, і давно конкретизував для себе суть ключового конституційного поняття.
Костянтин Вержук фото
Фото з соціальної мережі Костянтина Вержука Вконтакті


– Незалежність — це право самостійно приймати рішення, а не щоб тобі нав'язували якісь ідеї як політичного, так і соціального характеру, – ділиться своїми думками Костянтин.

Хлопець працює у державній структурі, і прогнозує перспективу свого майбутнього в Україні.

– Я своє майбутнє бачу у вільній країні, і сподівають, що моя робота принесе користь нашій державі.

Також сьогодні свій День народження святкує засновник та президент Федерації вінницького вуличного баскетболу Єгор Лєбєдєв. Хлопець вважає, що для українців саме слово «Незалежність» асоціюється зі стражданнями та багато столітніми поневіряннями.
Єгор Лєбєдєв фото
Фото з соціальної мережі Єгора Лєбєдєва Вконтакті


– Не зважаючи ні на що, я пишаюся і люблю Батьківщину, моє життєве кредо: «Почуватись та бути господарем на своїй Богом даній землі».

Цей молодий чоловік у свої 24 роки добився багатьох винагород у спорті і також вважає, що його майбутнє в Україні може бути цікавим та перспективним, якщо трудитися не покладаючи рук.

– Я вже сьогодні працюю над тим, щоб у своєму оточенні почуватись щасливим, і робити людей, котрі навколо, також щасливими.

Іменинниця Ірина Апостол вважає, що Україну на сьогоднішній день не можна називати сповна суверенною державою.
Ірина Апостол фото
Фото з соціальної мережі Ірини Апостол Вконтакті


– Незалежність – це міцна економіка, яку підтримує справедлива державна політика та здоровий патріотизм. 

Дівчина сподівається, що найближчим часом рівень життя в Україні покращиться, а майбутнє буде стабільним і перспективним.

– Надіюсь, наша держава зможе викарапкатись з усіх існуючих проблем і стане справді Незалежною.

Ровесники України – це люди, котрі мають різні долі, вподобання та життєві погляди, але кожен з них сподівається, що наступного року Україна покаже світові, що вона дійсно міцна, стабільна та територіально цілісна держава.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
10 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов