Велопробіг у вишиванках до Дня Незалежності у Вінниці (фото+відео)

Від Майдану Незалежності до парку Дружби народів Вінницею проїхали більше сотні вінничан у вишиванках. Велопробіг завершиться конкурсом на кращу вишиванку та збором грошей для солдатів в АТО.

Збирались учасники велопробігу біля міської ради сьогодні, 24 серпня, о 10.30. Великі і маленькі вінничани приїжджали реєструватись у вишиванках та з українською символікою. Найрізноманітніші велосипеди шикувались у колону на Соборній. Крім дітей вінничани брали з собою на велопробіг домашніх улюбленців.
- Я особисто іноді вожу собаку в рюкзаку, - розповідає організатор акції Олександр Багрій. – Проте це їй не дуже подобається. Один з моїх знайомих завжди бере з собою кота. Цьогоріч до велопробігу приєдналось більше вінничан з тваринами. В колоні це поки що нікому не заважало.


– Собачку звати Юта, вона в нас соціальна. Приїхали знайомитись з новими людьми, - розповідає Дана Савельєва. - Вишиванку і вінок одягла тому  що вирішила відсвяткувати у такий спосіб День Незалежності.

- Акція спрямована на те, щоб нагадати людям, що вони українці і сьогодні дійсно велике свято, - розповідає Олександр Багрій. – Також для наших солдат, які воюють на Сході, щоб вони відчували, що у них є міцний тил.
За словами Олександра Багрія, багато солдатів, які приходять з фронту, побачивши, що життя в тилу не змінилось відчувають себе покинутими.
- На фініші, у парку Дружби народів Вінницька кулінарна сотня готує свої страви, які вони зазвичай готують для солдат в АТО, люди куштуватимуть і жертвуватимуть за це якісь кошти, - розповідає Олександр Багрій. – Ці кошти кулінарна сотня використає для приготування своїх знаменитих сухих борщів. Також закупимо продукти на фронт для солдат.
thumb_111984_photogallery_m.jpeg?hash=2015-08-24-12-11-21
thumb_111985_photogallery_m.jpeg?hash=2015-08-24-12-11-34
thumb_111987_photogallery_m.jpeg?hash=2015-08-24-12-11-45
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов