Нардеп Домбровський прозвітував перед вінничанами

Народний депутат України, що представляє Вінницю у парламенті, Олександр Домбровський у своєму звіті зазначив, що він  парламенті голосував так,  як обіцяв вінничанам. 

Звіт депутата опубліковано на його персональному сайті, там можна ознайомитись з ним детально.

«Народний депутат України  перший заступник голови парламентського комітету  з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки  Олександр Домбровський не любить називати вінничан «виборцями» чи «електоратом». 

«Це мої земляки, які мені довірили представляти свої інтереси. А якщо не вірили,  то я маю зробити все, щоб цю віру заслужити».  Власне, це він і робить, підтримуючи у Верховній Раді ті закони,  яких потребують люди, які необхідні для виходу країни з кризи та її розвитку», - йдеться на сайті

Найактуальніші закони, за які  голосував Олександр Домбровський:

Національна безпека України

Щодо відмови України від політики позаблоковості  -  мета: створення додаткового механізму забезпечення суверенітету, захисту територіальної цілісності та незалежності України.

Щодо захисту інформаційного телерадіопростору -  мета:  обмеження в Україні публічного використання, зокрема трансляції телерадіоорганізаціями, трансляції в кінотеатрах тощо, аудіовізуального продукту, який пропагує збройні формування та будь-які інші силові структури держави-окупанта.

Про засудження тоталітарних режимів - мета: засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) злочинних тоталітарних режимів на законодавчому рівні, впровадження заборони на публічне заперечення злочинного характеру цих тоталітарних режимів, заборону публічного використання і пропаганди їх символіки, усунення загрози суверенітету, територіальної цілісності і національної безпеки України, а також встановлення історичної справедливості.

Про запровадження персональних санкцій проти осіб, відповідальних за незаконне ув’язнення в Російській Федерації народного депутата України, члена Постійної делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи Надії Савченко. 

Про припинення співробітництва з Росією у військовій галузі.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
18 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов