Нардеп Домбровський прозвітував перед вінничанами

Народний депутат України, що представляє Вінницю у парламенті, Олександр Домбровський у своєму звіті зазначив, що він  парламенті голосував так,  як обіцяв вінничанам. 

Звіт депутата опубліковано на його персональному сайті, там можна ознайомитись з ним детально.

«Народний депутат України  перший заступник голови парламентського комітету  з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки  Олександр Домбровський не любить називати вінничан «виборцями» чи «електоратом». 

«Це мої земляки, які мені довірили представляти свої інтереси. А якщо не вірили,  то я маю зробити все, щоб цю віру заслужити».  Власне, це він і робить, підтримуючи у Верховній Раді ті закони,  яких потребують люди, які необхідні для виходу країни з кризи та її розвитку», - йдеться на сайті

Найактуальніші закони, за які  голосував Олександр Домбровський:

Національна безпека України

Щодо відмови України від політики позаблоковості  -  мета: створення додаткового механізму забезпечення суверенітету, захисту територіальної цілісності та незалежності України.

Щодо захисту інформаційного телерадіопростору -  мета:  обмеження в Україні публічного використання, зокрема трансляції телерадіоорганізаціями, трансляції в кінотеатрах тощо, аудіовізуального продукту, який пропагує збройні формування та будь-які інші силові структури держави-окупанта.

Про засудження тоталітарних режимів - мета: засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) злочинних тоталітарних режимів на законодавчому рівні, впровадження заборони на публічне заперечення злочинного характеру цих тоталітарних режимів, заборону публічного використання і пропаганди їх символіки, усунення загрози суверенітету, територіальної цілісності і національної безпеки України, а також встановлення історичної справедливості.

Про запровадження персональних санкцій проти осіб, відповідальних за незаконне ув’язнення в Російській Федерації народного депутата України, члена Постійної делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи Надії Савченко. 

Про припинення співробітництва з Росією у військовій галузі.

presspoint
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии