Американські вчені стверджують, що вони можуть «відключити» рак

Американським вченим зі штату Флорида, що в США вдалося зробити не можливе. Вони злоякісні пухлини молочної залози, а також сечового міхура перетворити в доброякісні. Таким чином дана методика робить ракові пухлини не шкідливими для організму людини. Завдяки цій методиці вчені сподіваються, що і на інших людських органах їм вдасться «відключати» ракові пухлини, , про це пише сайт  zn.ua.

Дослідники стверджують, що дане експериментальне дослідження показує "несподівану нову біологію, яка надає код, програмне забезпечення для виключення раку". Головне, що даний експеримент може відкрити "нову стратегію лікування раку".

Поки, що дослідження тільки розпочались, і перебувають на ранній стадії. Дана методика відрізняється від звичайних ліків ти, що вона не вбиває ракові пухлини, а робить їх нешкідливими. "Початкові експерименти на деяких агресивних видах раку виглядають дійсно дуже перспективними", - сказав керівник дослідження Панос Анастасіадіс.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
50 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов