09:33, 20 серпня 2015 р.

Декоруємо фасад

Сьогодні все більше власників заміського будинку замислюються над тим, щоб встановити вентильований фасад. І це не дивно. Адже, з допомогою такої обробки можна не тільки прикрасити будову, але і надійно захистити його від негативних факторів зовнішнього середовища. В результаті цього красива будівля стоятиме досить тривалий час. Звичайно, навіть при такій обробці рано чи пізно може виникнути потреба у ремонті. Саме тому часто виникає питання про те, як правильно проводити облаштування та ремонт фасадів за такою технологією. Радимо звернутися на http://mks-facade.com/, де можна замовити дизайн вентильованого фасаду у професіоналів.

Вентильований фасад складається з трьох основних елементів. В залежності від цього і його монтаж проводиться в три етапи. Насамперед, проводиться монтаж каркасної конструкції. Після цього встановлюється утеплювальний та облицювальний матеріал. Правильне виконання всіх цих етапів дозволить створити надійний вентильований фасад, який прослужить не один десяток років. Таке облицювання фасаду можна виконати з допомогою професіоналів, так і самостійно. Якщо ви вирішили виконати все самостійно, то, насамперед, варто ретельно вивчити інструкцію від виробника.

Каркас вентильованого фасаду монтується безпосередньо до несучої частини будівлі. Для його виготовлення може використовуватися алюміній, нержавіюча сталь або оцинкована сталь. При облаштуванні каркаса варто знати, що в результаті робіт між оздоблювальним матеріалом і несучою конструкцією будівлі повинен бути зазор. Завдяки такому зазору можна буде вивести конденсат, який осідає на конструкції будівлі і вентильованого фасаду. Що ж стосується утеплюючого матеріалу, то він захищає будівлю від перепадів температури, яке може призвести до руйнування несучих конструкцій.

Облаштування вентильованого фасаду є досить складним процесом, здійснення якого краще всього довірити будівельним організаціям. Допущення будь-яких помилок при монтажі може призвести до того, що термін експлуатації конструкції значно скоротитися. Основною причиною такого зниження експлуатаційного строку є не дотримання будівельних норм, а в особливості відстані між утеплювачем, оздоблювальним матеріалом і несучою конструкцією будівлі. Звичайно, крім цього є й інші помилки, які можуть призвести до значного скорочення терміну експлуатації вентильованого фасаду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...