• Головна
  • КИТАЙЦІ ХОЧУТЬ КУПУВАТИ ВІННИЦЬКЕ МОЛОКО ТА СИР
17:03, 25 серпня 2015 р.

КИТАЙЦІ ХОЧУТЬ КУПУВАТИ ВІННИЦЬКЕ МОЛОКО ТА СИР

Вінницька область буде підсилювати економічні, наукові та культурні зв'язки із Китаєм. Нюанси тісної міжнародної співпраці обговорили під час зустрічі першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка з представниками Всеукраїнської асоціації традицій та культури Китаю, пише сайт  vlasno.info.

— Ми приїхали до Вінниці на запрошенням друзів, — розповів президент Всеукраїнської Асоціації традицій та культури Китаю Му Юйчун. — Зокрема, нас дуже цікавить ваша харчова промисловість. Пропонуємо вам контракти на поставку вінницької олії, сухого молока, сиру та масла в Китай. В нашій країні ця продукція не дуже якісна, а ваша відповідає всім міжнародним стандартам, тож ми зацікавленні в ній.
представники Всеукраїнської асоціації традицій та культури Китаю у Вінниці фото

Натомість гості з Піднебесної запропонували постачати на Вінниччину електроніку.

— Ми можемо реалізовувати в Вінницькій області гарну електронну продукцію та енергозберігаючу техніку, — зауважив пан МУ Юйчун. — Можемо продавати вінничанам наші мобільні телефони, які за якістю не поступаються «айфонам», проте є на 60% дешевшими. Також можемо запропонувати вам ноутбуки, GPRS-навігатори та ще багато різної техніки. Підписавши контракти про взаємний обмін товарами, ми з вами можемо досягти великого успіху, — обнадійливо сказав гість.

В додаток до економічного партнерства представники Китаю запропонували місцевій владі співробітництво в культурній та науковій сфері.

— Українське мистецтво дуже відоме у Китаї і подобається мешканцям нашої країни, — зізнався візитер. — Ми сподіваємося за час перебування у Вінниці налагодити зв'язки з місцевими митцями та творчими колективами. Радо запрошуємо їх до Китаю, Гонконгу та Тайваню. Це допоможе нам ще краще зрозуміти українську культуру, а вашим митцям знайти інвесторів для здійснення своєї діяльності. Окрім того, ми хотіли б здійснювати з вінницькими вищими навчальними закладами «науковий обмін». Випускники китайських вузів залюбки стали б у вас аспірантами.
представники Всеукраїнської асоціації традицій та культури Китаю у Вінниці фото

Сам пан Гижко, в свою чергу, схвально сприйняв ініціативи китайських делегатів.

— Ми зацікавленні у створенні нових робочих місць в нашому регіоні, — зазначив він. – Ми завжди гарантуємо інвесторам сприяння їх роботі та абсолютну прозорість. Від них ми просимо надання інформації про кількість робочих місць, які планується створити та про заробітну плату. До того ж, інвестори мають сплачувати податки у Вінниці.

Андрій Гижко пообіцяв завтра ж організувати китайським делегатам зустріч з виробниками харчової продукції. Стосовно пропозиції щодо поставок електроніки, чиновник пообіцяв делегатам найближчим часом підібрати їм партнерів у цій справі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...