![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
21:04, 25 серпня 2015 р.
На Соборній ловили водіїв, що неправильно паркуються
Громадські активісти та працівники Державтоінспекції перевірили дотримання вимог правил дорожнього руху водіями на вулиці Соборній у м. Вінниці.
Протягом двох годин громадські активісти та інспектори ДАІ здійснювали нагляд за дорожнім рухом на центральній вулиці м. Вінниці.
За незначні порушення правил дорожнього руху громадські активісти проводили роз’яснювальну роботу з водіями, щодо необхідності виконання ПДР, а за скоєння грубих порушень інспектори складали адміністративні протоколи. За час несення служби активісти провели роз’яснювальну роботу з десятьма водіями, які порушили правила зупинки та стоянки транспортних засобів.
Спільні відпрацювання по нагляду за дорожнім рухом активістів з інспекторами ДАІ проводяться не вперше, зазначив начальник Державтоінспекції Вінниччини Павло Солоненко, саме роз’яснення та переконання є дієвим методом впливу на свідомість учасників дорожнього руху.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
19:43, 24 липня
19:39, 24 липня
11:28, 23 липня
28
live comments feed...
Коментарі