Наслідки аномальної спеки для водойм Вінниччини (фото)

Аномальна спека нинішнього року призвела до обміління малих річок і водойм на Вінниччині. Річки заростають очеретом, рівень води у ставках знизився на 30-60 см, ще гірша ситуація на неглибоких водоймах, де немає притоку води. На сьогоднішній день здійснюються попуски води з Ладижинського водосховища для збереження санітарного стану р. Південний Буг, отже рівень води у водосховищі може понизитись на 1,5 м.

Спека і обміління негативно впливає на тваринний світ водойм, рибу частіше вражають різноманітні захворювання. Саме тому радимо провести профілактику шляхом внесення у водойму вапна, у розрахунку : негашене 40-50 кг/га і гашене 150 кк/га. Для лікування риби від краснухи та кліщів застосовують препарат «Біовіт- 80», «Промектін» та інші, які можна придбати в ветеринарних аптеках та спеціалізованих рибних магазинах. При високих температурах води, риба стає в’ялою і майже не харчується. Бажано у такий період рибу не кормити, адже неспожитий корм починає бродити і вода втрачає свої якісні властивості, зменшується у воді кількість кисню, в результаті чого відбувається загибель риби. 

Сподіваємось, що наші поради стануть у пригоді усім хто займається риборозведенням, а матінка – природа дасть такого бажаного і довгоочікуваного дощу, який забезпечить оптимальний рівень води у водоймах.

Наслідки аномальної спеки для водойм Вінниччини (фото) (фото) - фото 1
Наслідки аномальної спеки для водойм Вінниччини (фото) (фото) - фото 2
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
75 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов