Наслідки аномальної спеки для водойм Вінниччини (фото)

Аномальна спека нинішнього року призвела до обміління малих річок і водойм на Вінниччині. Річки заростають очеретом, рівень води у ставках знизився на 30-60 см, ще гірша ситуація на неглибоких водоймах, де немає притоку води. На сьогоднішній день здійснюються попуски води з Ладижинського водосховища для збереження санітарного стану р. Південний Буг, отже рівень води у водосховищі може понизитись на 1,5 м.

Спека і обміління негативно впливає на тваринний світ водойм, рибу частіше вражають різноманітні захворювання. Саме тому радимо провести профілактику шляхом внесення у водойму вапна, у розрахунку : негашене 40-50 кг/га і гашене 150 кк/га. Для лікування риби від краснухи та кліщів застосовують препарат «Біовіт- 80», «Промектін» та інші, які можна придбати в ветеринарних аптеках та спеціалізованих рибних магазинах. При високих температурах води, риба стає в’ялою і майже не харчується. Бажано у такий період рибу не кормити, адже неспожитий корм починає бродити і вода втрачає свої якісні властивості, зменшується у воді кількість кисню, в результаті чого відбувається загибель риби. 

Сподіваємось, що наші поради стануть у пригоді усім хто займається риборозведенням, а матінка – природа дасть такого бажаного і довгоочікуваного дощу, який забезпечить оптимальний рівень води у водоймах.

Наслідки аномальної спеки для водойм Вінниччини (фото) (фото) - фото 1
Наслідки аномальної спеки для водойм Вінниччини (фото) (фото) - фото 1
Наслідки аномальної спеки для водойм Вінниччини (фото) (фото) - фото 2
Наслідки аномальної спеки для водойм Вінниччини (фото) (фото) - фото 2
vdro
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии