«Якщо будуть усі платити, то не буде кому воювати». Думки вінничан про відкуп від мобілізації

Міністерство оборони заблокувало законопроект, який передбачав можливість відкупу громадян від призову чи мобілізації до лав ЗСУ.

Заступник начальника мобілізаційного відділу Генштабу Олександр Правдивець повідомив, що прийняли таке рішення, виходячи з того, що Конституція передбачає, що захист Вітчизни є обов'язком кожного громадянина. А прийняти цей закон означатиме вихід за межі соціальної правової держави, коли один може відкупитись, а інший ні. Що про це думає вінницька молодь - дізнавався наш кореспондент.

Ангеліна Зралко, студентка:

 - Вважаю, що правильно все зробили. Тому що багачі відкупилися і сидять собі спокійно вдома, а наші хлопці в окопах, віддають своє життя за них! А тепер нехай і вони спробують, як то воно — побачити війну на власні очі, а не через телевізор! Тому я підтримую цей законопроект.

Також читайте: СТАЛО ИЗВЕСТНО КОГО ПРИЗОВУТ В СЛЕДУЮЩУЮ МОБИЛИЗАЦИЮ (ВИДЕО)

Василь Авраменко, тренер:

- Зараз на Сході дуже багато людей, яких, як вони кажуть, пригнали. Ці хлопці п'ють, служити не хочуть, на завдання ходити і виконувати накази теж! Роблять різні вчинки, через які мирне населення нас ненавидить. Думаю, якщо він не вважає за потрібне захищати державу і свій дім, то нехай платить іншим. А ці гроші нехай ідуть на кращу екіпіровку, тепловізори.

Також читайте: Мрачный прогноз Порошенко: когда ждать следующую мобилизацию и какая армия нужна Украине

Дмитро Дімідов, завідувач будинку культури:

- Якщо мислити глобально в межах країни та частини Європи, будь-яка війна — це чистка населення. Тому на призов забирають людей низького заробітку, які там риють окопи і ремонтують техніку. Є багато яскравих прикладів. Воюють і виживають найкращі, та їх не так багато. Нова країна, нові люди, як це страшно б не звучало, але так і є, це один з наслідків війни. Цей клас не відкупляється і весь там. Нема кому працювати тут... А так середній клас знайшов 1000$ — й відкупився у лікаря чи воєнкома. Із бідного класу теж знайдуть гроші. І так буде завжди, якщо не почнуть відкуплятись офіційно. Взагалі ідея гарна, але не в нашій країні й у цей час. Через років 10 у нас закони почнуть працювати. Тому треба й далі чистку терпіти. Закон гарний тим, що, типа, за гроші тих, хто відкупився, можна тримати фронти. Але ж ті гроші «миші з’їдять».

Також читайте: 

Владислав Кузнєцов, демобілізований:

- Якщо будуть всі відкуплятись, то не буде кому воювати. І так немає кому, бо тікає хто куди. Я ще й впевнений, що гроші від відкупів підуть точно не в державну казну. Такі люди швидко лікуються чарівними словами й діями.

33kanal
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии