Деталі 6 хвилі мобілізації на Вінниччині : добровольці, втечі з воєнкоматів та перешкоджання підприємцями проведення оповіщення

Вінницька область першою в Україні завершила поставку мобілізаційних ресурсів під час шостої хвилі мобілізації. Але під час мобілізації виникали проблеми, які під час попередніх черг не виникало, це втечі з військового комісаріату, неявки у військкомати, перешкоджання підприємцями проведення оповіщення.

Про це повідомив 26 під час брифінгу військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату, полковник Геннадій Долгашов.

 Найгірше виконали здачу 6 черги часткової мобілізації такі райони, як Ямпільський, Томашпільський, Чернівецький та Могилів – Подільський.

Також читайте: СТАЛО ИЗВЕСТНО КОГО ПРИЗОВУТ В СЛЕДУЮЩУЮ МОБИЛИЗАЦИЮ (ВИДЕО)

За словами Г. Долгашова, під час 6 черги бійцям на схід відправляли відремонтовану техніку, яку надавали підприємці та небайдужі вінничани.

«Завдяки злагодженій роботі і патріотизму вінничан ми ремонтували техніку 20-30-річної давності в взаємодії з органами влади, підприємцями, які виявили бажання підтримали нас і Збройні Сили та взяли на себе ту техніку, яка була на складах і базах Збройних Сил України відремонтували і поставили у визначену військову частину», - зазначив Г. Долгашов.

Винница.info: Під час 6 хвилі мобілізації добровольців на Вінниччині було більше, але з військкоматів тікають

Під час 6 хвилі виникали проблеми, яких під час попередніх черг не виникало, загалом це підприємства, які перешкоджали проведенню оповіщення, відмовлялися надавати списки працюючих на підприємстві, не допускали на територію підприємства посадових осіб військового комісаріату для проведення оповіщення.

«Ми будемо це вирішувати до логічного завершення через суди і правоохоронні органи. Виникали проблеми по неявці, були військовозобов’язані, які під час відправок втікали з військового комісаріату. Кожен понесе відповідальність згідно чинного законодавства», - зазначив комісар.

За словами полковника Геннадія Долгашова, випадків корупції під час 6 черги мобілізації не було.

Також читайте: Мрачный прогноз Порошенко: когда ждать следующую мобилизацию и какая армия нужна Украине

Довідка

Загалом під час 4 хвилі часткової мобілізації призвано 336 добровольців, під час 5 хвилі – 94, під час 6 хвилі 172 військовозобов'язаних, серед яких 6 жінок добровольців. Середній вік мобілізованих становить 35 років. У Вінницькій області призвано жителів міст і сіл 50 на 50 відсотків. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
133 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов