“Вінницяхліб” ліквідували. Чи звільнятимуть працівників?

Великий виробник хлібобулочних і кондитерських виробів «Концерн Хлібпром» (Львів) вирішив ліквідувати ПАТ «Вінницяхліб» як окрему юридичну особу, приєднавши до концерну.

“Рішення про приєднання «Вінницяхліб» до ПАТ "Концерн Хлібпром", яке є власником 87,77% статутного капіталу "Вінницяхліб", прийнято з метою оптимізації операційної діяльності і процесів корпоративного управління обох товариств, економії витрат і досягнення кращих фінансових результатів», - йдеться у повідомленні.

У зв'язку з приєднанням акції «Вінницяхліб» будуть конвертовані в акції ПАТ «Концерн Хлібпром». Як відомо, розмір статутного капіталу «Вінницяхліб» — 8,502 млн грн, «Концерну Хлібпром» — 163,317 млн грн.

Та вінничан цікавить, як на них вплинуть такі зміни: чи зменшиться кількість продукції, яку виготовляє вінницький хлібокомбінат і чи будуть звільняти працівників у зв'язку з ліквідацією “Вінницяхліб”.

- Ці зміни ніяк не вплинуть на працівників вінницького підприємства. Досі існувало дві юридичні особи, але господарською діяльністю “Вінницяхліб” повністю керував “Концерн Хлібпром”. Тоді (у 2007 р.) була проведена реструктуризація, відповідно, і виробництво, і працівники були оформлені саме на “Концерн Хлібпром”. Тому ліквідація юридичної особи “Вінницяхліб” на них ніяк не вплине, звільнень на підприємстві не буде.Посада директора теж без змін — Грабовський Юрій Якович залишається на цій посаді, - роз'яснили у прес-службі “Концерн Хлібпром”. - Що стосується продукції, яку виготовляють на вінницькому комбінаті, її кількість не зменшиться.

Нагадаємо, ПАТ «Концерн Хлібпром» входить до складу холдингу «Універсальна інвестиційна група». Компанії належать торгові марки «Хлібна хата», «Наминайко», «Bandinelli», «Вінницяхліб», «Львівський хліб» і «Любляна».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
199 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов