• Головна
  • “Вінницяхліб” ліквідували. Чи звільнятимуть працівників?
14:36, 26 серпня 2015 р.

“Вінницяхліб” ліквідували. Чи звільнятимуть працівників?

Великий виробник хлібобулочних і кондитерських виробів «Концерн Хлібпром» (Львів) вирішив ліквідувати ПАТ «Вінницяхліб» як окрему юридичну особу, приєднавши до концерну.

“Рішення про приєднання «Вінницяхліб» до ПАТ "Концерн Хлібпром", яке є власником 87,77% статутного капіталу "Вінницяхліб", прийнято з метою оптимізації операційної діяльності і процесів корпоративного управління обох товариств, економії витрат і досягнення кращих фінансових результатів», - йдеться у повідомленні.

У зв'язку з приєднанням акції «Вінницяхліб» будуть конвертовані в акції ПАТ «Концерн Хлібпром». Як відомо, розмір статутного капіталу «Вінницяхліб» — 8,502 млн грн, «Концерну Хлібпром» — 163,317 млн грн.

Та вінничан цікавить, як на них вплинуть такі зміни: чи зменшиться кількість продукції, яку виготовляє вінницький хлібокомбінат і чи будуть звільняти працівників у зв'язку з ліквідацією “Вінницяхліб”.

- Ці зміни ніяк не вплинуть на працівників вінницького підприємства. Досі існувало дві юридичні особи, але господарською діяльністю “Вінницяхліб” повністю керував “Концерн Хлібпром”. Тоді (у 2007 р.) була проведена реструктуризація, відповідно, і виробництво, і працівники були оформлені саме на “Концерн Хлібпром”. Тому ліквідація юридичної особи “Вінницяхліб” на них ніяк не вплине, звільнень на підприємстві не буде.Посада директора теж без змін — Грабовський Юрій Якович залишається на цій посаді, - роз'яснили у прес-службі “Концерн Хлібпром”. - Що стосується продукції, яку виготовляють на вінницькому комбінаті, її кількість не зменшиться.

Нагадаємо, ПАТ «Концерн Хлібпром» входить до складу холдингу «Універсальна інвестиційна група». Компанії належать торгові марки «Хлібна хата», «Наминайко», «Bandinelli», «Вінницяхліб», «Львівський хліб» і «Любляна».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...