ВІННИЦЬКІ ВИКЛАДАЧІ ХОЧУТЬ ЗАПРОВАДИТИ ЄВРОПЕЙСЬКІ НОРМИ ОСВІТИ

Під час щорічної конференції працівників освіти представники різних навчальних закладів зробили загальний висновок, що Україна потребує термінового переходу на новий рівень якості освіти, пише сайт vlasno.info.

Викладачі шкіл, професійних навчальних закладів та університетів одностайні — і Вінниччина, і Україна потребують якнайшвидшої модернізації системи освіти. У світі, де технології та соціальні взаємини докорінно змінюються чи не кожного року, просто неможливо виховати громадянина та спеціаліста.
щорічна конференція працівників освіти у Вінниці фото

Однією з основних проблем освітяни називають те, що курси підвищення кваліфікації деякі викладачі використовують не для здобуття нових знань, а як маневр для підвищення заробітної плати. Другою за важливістю є недосконалість або відсутність певних нормативних актів, які дозволили б впровадити нові методики викладання у навчальних закладах.
Олександр Дмитрик фото

‒ Зараз нормативна база доволі недосконала. Проте ми можемо суттєво змінити ситуацію, якщо змінимо світогяд на всіх рівнях навчання дитини. Перші проблеми виникають ще на етапі інституту батьків, і далі аж до Міністерства. У першу чергу кожен із нас повинен усвідомити, що він європеєць, відповідно до цього працювати з дітьми. Таким чином, не чекаючи прийняття законів, ми можемо дуже скоро створити набагато потужнішу освітню базу, аніж є зараз, ‒ каже директор Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища Олександр Дмитрик.

З початку цього року Міністерство освіти та науки розробляє комплексну реформу освіти, яка покликана підвищити рівень знань випускників, розширити доступ дітей до освіти та багато іншого. Проте, поки законодавці до кінця не розроблять усі механізми, про офіційне реформування говорити зарано.
Михайло Подзігун фото

‏‒ Реформа освіти вже запізнюється, ми сподіваємось, що депутати не будуть відтягувати її розгляд. Але є суттєвий момент, до якого вінницькі вчителі поки що не готові. Це обов'язкова атестація. Я вважаю, що вона на перших етапах має буди добровільною. Тим не менш, зараз немає механізмів, ніхто не знає, у якій формі вона буде проводитись. Також у проекті є доволі позитивний момент — реформа початкової шкільної освіти. Планується виокремити початкову школу (1–5 класи) у окремі освітні заклади. Сподіваюсь, що це стане суттєвим кроком до впровадження європейських норм освіти в Україні, ‒ говорить голова Тиврівської районної організації професійної спілки працівників освіти та науки України Михайло Подзігун.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
38 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов