• Головна
  • В армії піднімуть зарплату до 8 тисяч, щоб була як в поліції, - вінницький військовий комісар
13:59, 27 серпня 2015 р.

В армії піднімуть зарплату до 8 тисяч, щоб була як в поліції, - вінницький військовий комісар

Робити українську армію виключно контрактною вже не збираються, втім більшість військовослужбовців будуть саме контрактниками. У вересні-жовтні молодь призиватимуть на строкову службу. А паралельно – підраховують, у скільки обійдеться державі підвищення зарплат військовослужбовцям-контрактникам.

Про те, що в армії планується підвищення грошового забезпечення, каже вінницький військовий комісар Геннадій Долгашов. 

- В поліцію по 15 чоловік на місце, черга стоїть, тоді як під час мобілізації доводиться в прямому сенсі виловлювати військовозобов’язаних. Такого не може бути. Треба щось міняти, значить. Не той рівень вже патріотизму, - говорить комісар. - Тому грошове забезпечення буде збільшене до 8 тисяч гривень. Це рядовий і солдат буде отримувати стільки. І з цього розрахунку зараз підраховують, скільки треба виділити на утримання армії в цих умовах. 

З початку року, за даними Вінницького обласного комісаріату, на службу за контрактом набрали 600 людей. І якщо зараз контракт укладається на три роки або  до закінчення особливого періоду, то в невдовзі буде ще коротший - на півроку.  
  
- Питання стоїть, щоб був піврічний контракт і грошове забезпечення на рівні, - каже Геннадій Долгашов. - Ті, хто заключає контакт зараз, отримують одноразову грошову допомогу від 9 до 12 тисяч гривень, в залежності від того, рядовий, сержант чи офіцерський склад. 

Сьогодні, за інформацією з офіційного сайту Міноборони України, грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 2,4 до 6,2 тисяч гривень на місяць (в залежності від специфіки військової части). 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...