20 працівників військкомату туляться в кількох кімнатах?

Депутат Немирівської міської ради Василь Доля звернувся до редакції від імені працівників місцевого районного військкомату.

Чоловік стверджує, що військові тісняться в кількох кімнатах, коли поряд є вільні приміщення, які колись належали їм. Але отримати їх вони не можуть, тому що у мерії на це нібито не дають згоди.

– Десь років 15 тому тут замість військкомату був одноповерховий призовний пункт, а вже потім перевезли сюди військкомат. Ще тоді хтось попросив військкома віддати «Енергобанку» дві кімнати з окремим входом у це приміщення. Думаю, той, хто дав цей дозвіл, добре наповнив собі кишеню «відкатом».

Десять років тому штат військкомату складався з 5 осіб. Зараз працює більше двадцяти. У їхньому розпорядженні чотири кімнати. Одна — чергова, друга — кабінет райвійськкома, у решті двох туляться всі працівники. Як таке може бути, якщо тільки для зберігання таємних документів повинна бути окрема кімната! — обурюється депутат Доля. – Нещодавно банк надіслав офіційний лист у міську раду про те, що вони розривають з ними договір оренди, бо відділення закривається. Дізнавшись про це, з військкомату надіслали у мерію прохання повернути їм ці кімнати. На попередній сесії це питання поставили на обговорення. Рішенням сесії від 25.06 договір з банком було розірвано. Міська рада зобов'язала цю організацію до 10.07 звільнити приміщення від свого майна та передати їй орендовану частину приміщення. Минуло більше місяця з кінцевого терміну, але до цієї пори питання так і не вирішено.

Військові не хочуть скаржитися публічно, але між собою всі вони невдоволені ситуацією та тим, в яких незручних умовах вимушені працювати. Подейкують, що у мерії готують приміщення для когось іншого, хто заплатить за нього більшу оренду. Шукають вигоду. І не зважають, що ці приміщення вкрай необхідні військкомату.

– Кількість кімнат та працівників, які працюють у нашому військкоматі — таємниця. Тому що є режимні приміщення, про які ніхто не має знати, — запевнив в.о. військового комісара Немирівського району Степан Федорович. — Скажу одне: тих приміщень, які ми маємо, недостатньо.

У Немирівській міській раді натомість запевняють: кімнат у розпорядженні військового комісаріату більш ніж достатньо. Вважають, що проблему роздувають з нічого як провокацію через наближення місцевих виборів.

– Договір оренди з банком ми розірвали достроково за їхньої ініціативи. Але не можемо одразу віддати ці кімнати комусь іншому. Є процедура передачі комунального майна. Банк повинен забрати своє майно, віддати нам ключі, після цього ми оголосимо конкурс на оренду цих кімнат. І вже на сесії у вересні депутати вирішать, кому надати перевагу, — пояснила секретар Немирівської міської ради Віра Білоус. — Незрозуміло, чого вони так воюють за це приміщення, адже у них в розпорядженні 15 кімнат на першому поверсі й підвал. Загальна площа 935,3 кв. м. А площа двох кімнат, які звільнили працівники банку — 50 кв. м.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
25 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов