• Головна
  • 20 працівників військкомату туляться в кількох кімнатах?
14:51, 27 серпня 2015 р.

20 працівників військкомату туляться в кількох кімнатах?

Депутат Немирівської міської ради Василь Доля звернувся до редакції від імені працівників місцевого районного військкомату.

Чоловік стверджує, що військові тісняться в кількох кімнатах, коли поряд є вільні приміщення, які колись належали їм. Але отримати їх вони не можуть, тому що у мерії на це нібито не дають згоди.

– Десь років 15 тому тут замість військкомату був одноповерховий призовний пункт, а вже потім перевезли сюди військкомат. Ще тоді хтось попросив військкома віддати «Енергобанку» дві кімнати з окремим входом у це приміщення. Думаю, той, хто дав цей дозвіл, добре наповнив собі кишеню «відкатом».

Десять років тому штат військкомату складався з 5 осіб. Зараз працює більше двадцяти. У їхньому розпорядженні чотири кімнати. Одна — чергова, друга — кабінет райвійськкома, у решті двох туляться всі працівники. Як таке може бути, якщо тільки для зберігання таємних документів повинна бути окрема кімната! — обурюється депутат Доля. – Нещодавно банк надіслав офіційний лист у міську раду про те, що вони розривають з ними договір оренди, бо відділення закривається. Дізнавшись про це, з військкомату надіслали у мерію прохання повернути їм ці кімнати. На попередній сесії це питання поставили на обговорення. Рішенням сесії від 25.06 договір з банком було розірвано. Міська рада зобов'язала цю організацію до 10.07 звільнити приміщення від свого майна та передати їй орендовану частину приміщення. Минуло більше місяця з кінцевого терміну, але до цієї пори питання так і не вирішено.

Військові не хочуть скаржитися публічно, але між собою всі вони невдоволені ситуацією та тим, в яких незручних умовах вимушені працювати. Подейкують, що у мерії готують приміщення для когось іншого, хто заплатить за нього більшу оренду. Шукають вигоду. І не зважають, що ці приміщення вкрай необхідні військкомату.

– Кількість кімнат та працівників, які працюють у нашому військкоматі — таємниця. Тому що є режимні приміщення, про які ніхто не має знати, — запевнив в.о. військового комісара Немирівського району Степан Федорович. — Скажу одне: тих приміщень, які ми маємо, недостатньо.

У Немирівській міській раді натомість запевняють: кімнат у розпорядженні військового комісаріату більш ніж достатньо. Вважають, що проблему роздувають з нічого як провокацію через наближення місцевих виборів.

– Договір оренди з банком ми розірвали достроково за їхньої ініціативи. Але не можемо одразу віддати ці кімнати комусь іншому. Є процедура передачі комунального майна. Банк повинен забрати своє майно, віддати нам ключі, після цього ми оголосимо конкурс на оренду цих кімнат. І вже на сесії у вересні депутати вирішать, кому надати перевагу, — пояснила секретар Немирівської міської ради Віра Білоус. — Незрозуміло, чого вони так воюють за це приміщення, адже у них в розпорядженні 15 кімнат на першому поверсі й підвал. Загальна площа 935,3 кв. м. А площа двох кімнат, які звільнили працівники банку — 50 кв. м.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...