• Головна
  • Захист відчизняних брендів - сучасна послуга ДП «Інтелзахист»
09:33, 28 серпня 2015 р.

Захист відчизняних брендів - сучасна послуга ДП «Інтелзахист»

Fashion-індустрія ніколи не стоїть на місті, не виняток і вітчизняна індустрія, що розвивається дуже стрімкими темпами. Українські модельєри та кутюр’є вже не перший рік представляють свої моделі на світових показах мод та здобувають визнання світових компаній. Але, нажаль, вітчизняна rashion- індустрія так як і закордонна потерпає від злочинної діяльності, яка полягає у підробці та збуту контрафактної продукції, що призводить, як і до матеріальних втрат, так і зіпсування репутації, яка формувалась не один рік важкою працею.
Директор ДП «Інтелзахист» Віктор Лещинський зазначив що, напевно багатьом вітчизняним кутюр’є лестить той факт, що їх продукцію підробляють. Звісно, це свідчить про певний рівень бренду, але це є злочин і за це потрібно карати. Незначна кількість підробок не несуть великої загрози, але при їх масштабному виробництві компанія несе дуже великі репутаційні та фінансові втрати.

З розвитком технологій, Інтернет став основним місцем розповсюдження контрафактної продукції. Здавалось би, що анонімність та віртуальність інтернет-сайтів унеможливлюють боротьбу з підробками та покарання порушника.
В наш вже є дієві механізми, які дозволяють оперативно виявити порушення прав в мережі Інтернет та притягнення порушника до відповідальності. Більш того можливе швидке зняття неправдивої та не перевіреної інформації з ресурсу, що шкодить репутації.
В Україні, нажаль, більша частина вітчизняних виробників не піклуються та не захищають свою інтелектуальну власність. Тому ДП «Інтелзахист» пропонує захист в цій сфері, без допомоги інших аутсортингових компаній, починаючи від пошуку контрафакту на різних web-ресурсах, фіксування випадку порушення прав, експертиза та закінчуючи представництвом інтересів клієнтів в суді або якщо можливе вирішення спорів в досудовому порядку. Це стало можливим завдяки впровадженню нової послуги з фіксування веб сторінки (скріншот), яка забезпечує оперативне фіксування злочину в будь-який час.
«Ми сподіваємося, що наші клієнти, маючи позитивний досвід користування нашими послугами захисту в мережі Інтернет, усвідомлять як важливо захищати не лише матеріальну, а й інтелектуальну власність. І що вже ніхто не залишиться не покараним, незаконно наживатись використовуючи чужу репутацію» - наголосив заступник директора Юрій Клітинський.
Офіційний сайт ДП «Інтелзахист».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...