• Головна
  • ДАІвці взялись за перевірку небезпечних вантажів (відео)
09:56, 28 серпня 2015 р.

ДАІвці взялись за перевірку небезпечних вантажів (відео)

Профілактичні заходи «Небезпечний вантаж 2015» тривають, на сьогоднішній день складено близько 250 адміністративних протоколів за порушення Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, з них 10 протоколів на відповідальних осіб.

Найбільш розповсюдженим видом небезпечного вантажу, що перевозиться автотранспортом є паливо, мастильні матеріали, агрохімікати тощо. Характерними порушеннями спеціальних Правил є неналежне оформлення товаротранспортних накладних, маркування спеціалізованого автотранспорту, його додаткове комплектування.

Наразі, Державтоінспекцією спільно з Держекоінспекцією Вінниччини проводяться перевірки дотримання суб’єктами перевезення небезпечних вантажів вимог законодавства щодо страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів.

В подальшому планується спільно виявляти суб’єктів господарювання, які ігнорують вимоги законодавства у сфері перевезень небезпечних вантажів та вживати до порушників жорсткі заходи реагування, у тому числі із залученням до профілактичної роботи спеціалізовані громадські об’єднання.

ДАІвці взялись за перевірку небезпечних вантажів (відео), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...