18:00
24 липня
27 серпня о 14:17 до вінницьких рятувальників надійшло повідомлення про те, що в одній із багатоповерхівок на вулиці Келецькій у квартирі випадково зачинився хлопчик, 2013 року народження.
До місця виклику одразу ж було направлено одне відділення чергового караулу 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Вінниці. За допомогою авто драбини, у присутності правоохоронців, бійці ДСНС потрапили у вікно кімнати на сьомому поверсі та провели аварійно-рятувальні роботи із відкривання дверей квартири.
Зі слів матері хлопчика рятувальники з’ясували, що дитина зачинилася випадково. Бійці служби «101» вкотре застерігають батьків дітей дошкільного віку бути обачними та не залишати без пильного нагляду малечу!
Коментарі