Вінницька державна телерадіокомпанія доживає останні дні?

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко підписав накази про припинення діяльності всіх обласних державних ТРК шляхом приєднання до Національної телекомпанії України. З січня на їх базі планують запустити суспільне мовлення.

Про це пише «Телекритика» з посиланням на голову Держкомтелерадіо Олега Наливайка.

Один з наказів оприлюднено на сайті Держкомтелерадіо.

Відповідно до наказу створюється Комісія з реорганізації телерадіокомпаній із затвердженням її персональний складу.

На заявлення кредиторами своїх вимог виділено два місяці.

До 31 серпня 2015 року працівників "Вінтери" мають попередити про реорганізацію, а також у разі прийняття рішення про скорочення чисельності або штату працівників, у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці. Разом з тим, забезпечити дотримання соціально-правових гарантій працівників у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

Припинення діяльності обласних державних телерадіокомпаній має бути здійснено до 15 листопада 2015 року.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов