Як у Жмеринці ведуть боротьбу з безробіттям

Жмеринський міськрайонний центр зайнятості 26 серпня 2015 року провів День відкритих дверей на ТОВ «Курланд», - повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

На даний час підприємство обробляє 11 тис. гектарів землі та потребує агрономів. На захід запросили безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. Підприємство презентувала генеральний директор Тетяна Федоренко. В ході екскурсії, яку провели в рамках заходу, заступник генерального директора Степан Возняк ознайомив безробітних з структурою підприємства, основними завданнями, діяльністю, режимом роботи, видами праці. Акцентував увагу на тому, що підприємство забезпечене сучасним обладнанням та технікою, яка оснащена навігацією dps. Степан Возняк зазначив, що за останній рік на підприємстві оновлено на 40% технічний парк, закуплено оприскувачі Tecnoma (Франція)

Під час заходу учасники відвідали ремонтні майстерні та ознайомились з об’єктами соціальної сфери: їдальнею, гуртожитком, зоною відпочинку в народному стилі, яку нещодавно створили.

Безробітні активно задавали питання, а зацікавлені цією роботою - пройшли співбесіду із керівництвом підприємства.

По завершенні зустрічі між керівництвом ТОВ «Курланд» та центром зайнятості досягнуто домовленості щодо зміцнення кадрового потенціалу підприємства та підвищення їхньої конкурентоспроможності.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
52 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов