Як у Жмеринці ведуть боротьбу з безробіттям

Жмеринський міськрайонний центр зайнятості 26 серпня 2015 року провів День відкритих дверей на ТОВ «Курланд», - повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Як у Жмеринці ведуть боротьбу з безробіттям, фото-1

На даний час підприємство обробляє 11 тис. гектарів землі та потребує агрономів. На захід запросили безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. Підприємство презентувала генеральний директор Тетяна Федоренко. В ході екскурсії, яку провели в рамках заходу, заступник генерального директора Степан Возняк ознайомив безробітних з структурою підприємства, основними завданнями, діяльністю, режимом роботи, видами праці. Акцентував увагу на тому, що підприємство забезпечене сучасним обладнанням та технікою, яка оснащена навігацією dps. Степан Возняк зазначив, що за останній рік на підприємстві оновлено на 40% технічний парк, закуплено оприскувачі Tecnoma (Франція)

Під час заходу учасники відвідали ремонтні майстерні та ознайомились з об’єктами соціальної сфери: їдальнею, гуртожитком, зоною відпочинку в народному стилі, яку нещодавно створили.

Безробітні активно задавали питання, а зацікавлені цією роботою - пройшли співбесіду із керівництвом підприємства.

По завершенні зустрічі між керівництвом ТОВ «Курланд» та центром зайнятості досягнуто домовленості щодо зміцнення кадрового потенціалу підприємства та підвищення їхньої конкурентоспроможності.

ilikenews
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии