Скільки заробляють і чим володіють керівники вінницьких фіскалів

Начальник ГУ ДФС Вінниччини Продан та його заступники оприлюднили свої податкові декларації, текст яких має у своєму розпорядженні редакція.

Начальник головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Мирослав Продан зазначив у декларації, що зарплата - єдине джерело його доходів. За 2014 рік він заробив 69, 5 тис. грн. В той же час дружина за рахунок дивідендів та доходу від відчуження рухомого та нерухомого майна отримала за рік 95,65 тис. грн.

Продан має квартиру площею 88,4 кв.м. та гараж на 24 кв.м, в якому стоїть Lexus RX 350 2008 року випуску.

Разом з тим, на банківських рахунках головного фіскала області - 280 тис. грн.

Перший заступник начальника обласного ГУ ДФС  Руслан Осмоловський заробив трохи менше від свого боса - 68,82 тис. грн. Зарплата склала 63 тис. грн, решта - дивіденди.

У дружини Осмоловського річний дохід у 6 разів більший. Сукупна сума - 405 тис. грн, половина з якої зарплата (240 тис. грн.). Ще 150 тис. грн. у сімейному бюджеті з'явилися завдяки відчуженню майна.

У Осмоловського, згідно декларації, власного житла немає. Квартира дружини має 116 кв.м.

Зате у Руслана Васильовича є гараж і Lexus RX 350, навіть новіший, ніж у начальника.

Найбільше доходів задекларував заступник Продана Сергій Янчук - 116,4 тис. грн. З них 69 тис. - це зарплата, 8,8 тис - матеріальна допомога, 38 тис. - інші види доходів.

В графі "доходи сім'ї декларанта" - 32,5 тис. грн.

У Янчука - ані житла, ані земельних ділянок. Все - у володінні родини: будинок - 66,8 кв.м і дві земельні ділянки (2 662 і 738 кв.м.). На рідних і два гаражі для "Москвіча" (1989 р.в.) та ЗАЗ "DAEWOO" 2003 р.в., які теж належать родичам декларанта.

В банку у Янчука "лежать" 32 тис. грн., на рахунках сім'ї - 12 тис. грн. На утримання майна було використано 3,755 грн.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
297 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов