Вінниця матиме власну інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю

У Вінниці створено інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю. Відповідне рішення прийняли депутати під час сесії сьогодні, 28 серпня.

– Ви пам’ятаєте, що в свій час при злочинній владі в сфері будівництва відбулася централізація і ці повноваження у нас забрали. І були проблеми з наданням дозвільних документів – усі питання вирішувалися через Київ. Як наслідок – пригадайте ситуацію, коли у центрі Вінниці за будівлею «Укртелекому» приватна особа почала зводити будинок, котрий по документах проходив як «однокімнатний 9-поверховий будинок». Оце такі наслідки, – звернувся перед голосування до депутатів мерії в.о. міського голови Сергій Моргунов.

За його словами, дане рішення є процедурним, аби почати створювати структуру інспекції. На це потрібно не менше двох місяців. Попередньо відомо, що у штаті інспекції працюватиме семеро людей.

– Це є елемент децентралізації. Це дозволить значно швидше й ефективніше розв’язувати задачі, які виникають у сфері будівництва. До вирішення питання хто очолить інспекцію ще час не прийшов, – сказав Сергій Моргунов.

Що ж до ситуації з «однокімнатною дев’ятиповерхівкою», то нині в цій справі триває судова тяганина. Саме будівництво було призупинено ще у 2013 році.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов