Кадрова російська армія в Україні. Дослідження та інфографіка

Коли французькі інженери та винахідники Поль де Кастельє та П’єр Етьєн Безьє вигадали у середині минулого століття криві Без’є — вони наврядчи замислювався про те, що у XXI столітті — у часи ідеальних кривих, електромобілів та цифрового джазу, на тому самому континенті, що й їх рідна Франція, одна європейська нація розпочне війну проти свого мирного сусіда, із яким пов’язана століттями культурних, економічних та родинних зв’язків.

Вже понад рік команда InformNapalm системно збирає свідчення того, що інструментами цієї війни є не групка маргіналів, а, на жаль, кадрові військовослужбовці російської армії. Що найдивніше у всьому цьому — здебільшого, на наших сторінках свідчать не експерти чи слідчі, а самі російські військові.

Психіка здорової людини влаштована так, що вона шукає пояснення своїм діям, хай навіть і таким жахливим, як вбивство іншої людини. Саме це може бути найбільш вірогідним поясненням надзвичайної активності, яку військові російської армії, що знаходяться на території нашої країни, проявляють у соціальних мережах. Бачучи та відчуваючи всю безодню кремлівської пропаганди «із середини», ці люди публікують фотографії себе, зброї, своїх колег та місцевих жителів сподіваючись виправдати себе перед самими собою і знайти підтримку від онлайн-друзів.

Все що лишалося нам — це кропітка робота із пошуку та документування, сортування, ідентифікації та геолокації зображень і донесення цієї правди усьому світу мовою тих країн, де правди про війну в Україні не знають або знають дуже мало. Ми робили це не лише аби засвідчити справжню участь режиму путіна у війні на Донбасі, але й аби допомогти російському суспільству розібратись у собі, коли у ньому настане час прозріння. Якщо ж прозріння це не настане ніколи — нехай це буде хроніка загибелі великої і безглуздої імперії.

Вихідною точкою кожної кривої є пункт постійної дислокації військової частини на території Російської Федерації . Кінцевою точкою є місце інциденту за участі військових цієї частини на території України . Тепер пропонуємо Вам на власні очі побачити «криві Без’є» цієї війни, а потім переглянути нашу базу даних і замислитись над пошуком шляхів до перемоги. Перемоги розуму над силою.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
50 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов