15:10, 29 серпня 2015 р.

Екіпіровка

Вибір мотоекіпіровкі — питання важливе для будь-якого новачка. Ціла купа різного одягу, з різним функціоналом, і з величезним діапазоном цін представлено на http://www.foxwell.kiev.ua/produktsiya/aksesuari/ekipirovka.html. Так який же він, набір мотоекіпіровкі для початківця мотоцикліста?

Для початку варто взяти до уваги, що екіпіровка ділиться на два типи — текстильна і шкіряна. В спеку краще текстиль, в прохолодну погоду — шкіра. Але не в усіх є можливість мати два комплекти мотоекіпіровкі, і доводиться шукати компроміси. У такому випадку шкіра буде більш практичним вибором, а вбудовані вентиляційні кишені, наявні в більшості мотокурток, не дадуть вам спітніти навіть у спеку. Якщо, звичайно, ви будете їхати, а не гуляти в такому вигляді.

У необхідний мінімум можна включити мотошолом, мотоперчатки, мотокуртку з захистом або черепаху, мотоботи, мотонаколінники і мотодощовик. Не будемо вдаватися в подробиці щодо вибору кожної позиції, а змалюємо загальні вимоги до підбору першого набору екіпа.

Основне, що варто запам'ятати — краще купити весь набір, нехай це будуть і недорогі речі, чим обмежитися одним крутим шоломом за тисячу доларів.

Мотоперчатки можна купити досить бюджетні. Краще брати рукавички з довгими крагами, щоб їх можна було натягнути на рукави, інакше в холодну погоду в них буде дуже неприємно задувати повітря.

Мотоботи — дорога штука. Підходити до питання вибору мотоботів варто виходячи з того, для чого вам потрібні. Які-небудь спортивні мотоботи можуть забезпечити максимальний рівень захисту, але через пару годин у них ноги дуже сильно втомляться, а чопперні чоботи можуть бути зручними і красивими, але не мати ніякої осудною захистом. Розумний компроміс — які-небудь турингові мотоботи оптимального захисту, розраховані на довгу експлуатацію кожен день і, бажано, з мембраною всередині, тобто непромокальні.

Мотонаколінники бувають звичайні і шарнірні. Варто звернути увагу на більш зручні шарнірні моделі.

Мотокуртки бувають з вбудованим захистом і без неї, у другому випадку під куртку одягається «черепаха». І нехай комплект з черепахи і звичайної мотокуртки не настільки зручний, як куртка з вбудованим захистом, зате він буде більш безпечним, якщо порівнювати бюджетні моделі. Чопперисти найчастіше перевагу віддають курткам-косухам, надягаючи під них черепахи — теж непогана схема з урахуванням чопперного стилю.

Мотодощовики бувають роздільні і цільні (комбінезони). Варто звернути увагу на якість матеріалу і швів, так як нерідкі випадки, коли напір зустрічного вітру розривав по швах неякісний дощовик.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...