Вінницька прокуратура подала позов на найбільшого забудовника

Найбільшого забудовника Вінниці звинувачують в несплаті мільйонів до бюджету

За позовом прокуратури Вінницького району з «Концерну «Поділля» мають стягнути 4,5 млн. грн. Саме в таку суму оцінені витрати, завдані компанією вилученням сільськогосподарських угідь у Бохоницької сільської ради у передмісті обласного центру.

За інформацією прокуратури Вінницької області, в 2007 році підприємство отримало понад 84 га ріллі під будівництво житлового комплексу. Тоді між забудовником та сільрадою були підписані певні угоди. Однак забудовник досі не вніс обов’язкову плату за втрати сільськогосподарського виробництва через неможливість використовувати гектари за призначенням.

Мова йде про мікрорайон «Академічний», забудова якого почалася наприкінці 2000-х та триває досі. З тих пір компанія допомагає селу у благоустрої, продає житло, але у прокуратурі рахують допомогу не достатньої та таку, що не відповідає попередній угоді. Щодо «Концерну «Поділля» та його структурних підрозділів, то на сайті компанії жодним чином не згадується про позив прокуратури та позицію забудовника. Нагадаємо, що це не перша компанія, до якої органи прокуратури мають фінансові претензії.

Олег Верлан

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов