Податківці «розкрутили» вінничан на 3 мільярди податків

Впродовж січня-жовтня 2011 року надходження до Держбюджету зросли на 38,9% або на 508,7 млн. гривень у порівнянні з аналогічним періодом 2010 року і сягнули 1 млрд. 816,5 млн. гривень.

Про це повідомляє відділ масово-роз‘яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у області.

За цей же період до місцевих бюджетів надійшло 1506,8 млн. гривень, що на 16,3% або на 211 млн. гривень перевищує фактичні надходження січня-жовтня 2010 року. Загалом протягом 10 місяців 2011 року органами державної податкової служби Вінниччини мобілізовано до бюджетів усіх рівнів 3323,3 млн. гривень, що на 719,6 млн. гривень або на 27,6% більше минулорічних показників.

В галузевому розрізі найбільші суми податків до бюджетів усіх рівнів надійшли від промислових підприємств, їх частка надходжень у загальному обсязі становить 39,9%. Питома вага надходжень від платників, які займаються виробництвом електроенергії, газу та води склала 10%, торгівлі – 7,4%, транспорту та зв’язку – 5,2%, будівництва – 3,8 %, операціями з нерухомістю – 3,2%.

Домінуюче положення в структурі надходжень Зведеного бюджету від підприємств промисловості належить харчовій галузі, її доля складає 81,4%. Найбільшу питома вага в надходженнях харчової галузі належить підприємствам лікеро-горілчаної промисловості – 68,2%. Основним платником галузі є ДП Українська горілчана компанія “Nemiroff”, якою сплачено до Зведеного бюджету у січні-жовтні року 704,8 млн. гривень, що 22,21% або на 128,1 млн. гривень більше відповідного періоду 2010 року. в т.ч.: акцизного збору – 603,5 млн. гривень ( що більше на 125,5 млн. гривень порівняно з аналогічними показниками минулого року), податку на додану вартість – 86,8 млн. гривень (більше на 6,6 млн. гривень), податку на прибуток – 2 млн. гривень.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов