
16:16, 2 вересня 2015 р.
НА ДЕНЬ МІСТА П'ЯТЬ ТРАМВАЇВ ПЕРЕТВОРЯТЬСЯ НА ВИСТАВКОВІ ЗАЛИ
У ці вихідні вінничани святкують день міста Вінниці. Цього разу вінничан та гостей міста, як ніколи, чекає величезна кількість розважальних програм. Одним з найоригінальніших сюрпризів буде п'ять трамваїв, які будуть виступати у ролі «виставкових залів», пише сайт vlasno.info.
— Найцікавішим буде новий трамвай, який виготовили до Дня міста. У ньому буде виставка досягнень міста. Вінничани та гості побачать наскільки місто змінилося в кращу сторону за останній час, — говоритьзаступник директора центру з концертних та танцювальних програм Ольга Дернова.
Так само ще буде історичний, джазовий, туристичний та кінотрамвай, в якому будуть діти співати пісні з кінофільмів.
Не обійшлося і без участі тролейбуса. Він стоятиме біля Майдану Небесної сотні. У тролейбусі буде виставка дитячої творчості.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:07
6 грудня
11:00
6 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
17:24
4 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
14:00
4 грудня
ТОП новини
Оголошення
09:24, 29 листопада
09:24, 29 листопада
09:24, 29 листопада
09:24, 29 листопада
Коментарі