• «ВІННИЦЯ», «ПАТРІОТ» І «15 ГРОМАДА» ЗІГРАЛИ ПЕРШІ МАТЧІ 1/8 ФІНАЛУ КУБКУ УКРАЇНИ
12:31, 3 вересня 2015 р.

З 2 вересня розпочався другий етап розіграшу Кубку України з футболу серед кращих аматорський команд, — матчі 1/8 фіналу; по дві гри – вдома і в гостях, повідомляє сайт vlasno.info.

На Центральному міському стадіоні «Вінниця» приймала чемпіона України - 2013 і фіналіста змагань на Кубок України команду «ОДЕК» з с.м.т. Оржів Рівненської області. «Вінниця» перемогла з рахунком 2:0.

Команду «ОДЕК» городяни багаторазово бачили у Вінниці під час матчів чемпіонату України два роки поспіль. Отже, гра розпочалася практично без розвідки. Матч пройшов у гострій боротьбі, в атаках.
другий етап розіграшу Кубку України з футболу фото

Перший тайм, незважаючи на безкомпромісність, закінчився «по нулям». При цьому гості виглядали трохи краще.

Але у другій половині зустрічі наші футболісти по–справжньому заволоділи ігровою ініціативою, додали у тиску на ворота гостей і в середині тайму Ярославу Браcлавському після загальної командної атаки влучним ударом метрів з 10 вдалося відкрити рахунок 1:0. Далі «Вінниця продовжувала загострювати ситуації біля воріт гостей. Маду Олісаємека двічі виводив Ярослава Браcлавського «сам на сам» з воротарем «ОДЕКА», але наш нападник обидва рази схибив.

За дві хвилини до кінця матчу в результаті чудового особистого прориву Вадима Волошинського аж з центру поля і виходу «сам на сам» з воротарем вдалося забити ще один гол, рахунок став 2:0. Реальною була можливість і на останніх секундах зустрічі забити ще, але не пощастило.

— Я і мої гравці, звичайно, раді перемозі, — сказав після зустрічі головний тренер «Вінниці» Сергій Руденко. — Проте, перебіг подій на полі і у першому, і у другому таймі показав, що в деяких епізодах можна і треба було зіграти ефективніше і забити ще голи. Згадаймо ситуації з «порожніми» воротами при виходах «сам на сам» з воротарем. Ми всі маємо зробити відповідні висновки перед матчем – відповіддю у гостях 9 вересня.

Відзначимо також, що команда «15 Громада» з села Руданське Шаргородського району у першому своєму матчі 1/8 фіналу також 2 вересня теж вдало зіграла проти команди «Єдність» (с.м.т. Плиски, Бородянський район Чернігівська обл.) Шаргородці перемогли з рахунком 2:1.

Третя команда Вінниччини «Патріот» з села Кукавка Могилів-Подільського району в 1/8 фіналу зустрічалася в цей же день у першому матчі гостях з командою «Агробізнес TSK» (м. Ромни Сумська обл.). На жаль, «Патріот» програв матч з рахунком 0:3.

І «15 Громада», і «Патріот» матчі-відповіді проведуть теж 9 вересня, відповідно, в гостях і вдома.