• Головна
  • Свитко нагородив вінницьких революціонерів Хорта, Шостака та Сіранчука
12:46, 3 вересня 2015 р.

Свитко нагородив вінницьких революціонерів Хорта, Шостака та Сіранчука

Голова  Вінницької обласної Ради Сергій Свитко нагородив Почесними відзнаками «За вагомий внесок у розвиток Вінниччини» учасників вінницької Революції гідності. Нагороди отримали Юрій Павленко (Хорт), Юрій-Януарій Шостак та Михайло Сіранчук. Про це повідомляє прес-служба облради.

Оскільки Хорт наразі за ґратами, а Шостак – у бігах, їхні нагороди з рук Свитка прийшли отримувати родичі. За Юрія Павленка відзнаку отримали батьки – Євгеній Костянтинович та Оксана Віталіївна. Голова облради повідомив, що намагався зустрітись із Юрієм у СІЗО, щоб вручити нагороду особисто, проте суддя І. Курбатова відмовила С.Свитку у зустрічі.

За  Ю.-Я. Шостака відзнаку отримала його дружина Уляна Шостак, яка прийшла на зустріч із донькою. Михайло Сіранчук отримував нагороду особисто. 

Свитко нагородив вінницьких революціонерів Хорта, Шостака та Сіранчука (фото) - фото 1

Свитко нагородив вінницьких революціонерів Хорта, Шостака та Сіранчука (фото) - фото 1

Свитко нагородив вінницьких революціонерів Хорта, Шостака та Сіранчука (фото) - фото 2

Свитко нагородив вінницьких революціонерів Хорта, Шостака та Сіранчука (фото) - фото 2

Свитко нагородив вінницьких революціонерів Хорта, Шостака та Сіранчука (фото) - фото 3

Свитко нагородив вінницьких революціонерів Хорта, Шостака та Сіранчука (фото) - фото 3

Голова обласної Ради Сергій Свитко пояснив, за що він нагородив цих трьох вінничан:

– Нагороджені цієї почесною відзнакою брали участь в акції 6 грудня 2014 року у місті Вінниці – вони захищали ідеали Революції гідності. Сьогодні відбувається судовий процес над учасниками цих подій. На моє переконання, цей процес здійснюється необ’єктивно, звинувачується лише одна сторона цього конфлікту. Я переконаний, що відповідальність повинні нести організатори і виконавці тих подій, які відбулись біля приміщення обласної Ради. Організаторами цього конфлікту є особи, що займають високі посади у Києві. Вони давали вказівки, вони готувалися до побиття людей, адже був залучений підрозділ “Ягуар” Національної Гвардії, що є можливим лише за умови наказу Міністра внутрішніх справ України. Саме за вказівкою виконавчої влади працівники правоохоронних органів не пропускали громадян на засідання сесії обласної Ради. Це була змова представників Партії регіонів і представників двох пропрезидентських фракцій і груп в обласній Раді – “Єдності” і “Совісті України”. Тому виконавча влада несе усю відповідальність за ті провокації, які відбулись 6 грудня 2014 року. Переконаний, що історія виправдає і Павленка, і Шостака, і Сіранчука, – сказав С.Свитко. 

Ці нагороди голова обласної ради встановив своїм власним розпорядженням. Відзнака «За вагомий внесок у розвиток Вінниччини» та «За заслуги перед Вінниччиною» – це дві різні нагороди обласної ради. Останню депутати своїм голосуванням вручили 9-м вінничанам напередодні Дня Незалежності України. Кандидатури номінантів обговорювалися публічно, на відміну від згаданих Павленка, Шостака і Сіранчука.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...