У Вінниці чорнобильцям запропонували меморандум замість виплат (ФОТО)

Рада обласної організації «Cоюз. Чорнобиль. Україна» у Вінниці проходила, як зустріч з представників влади з активістами.

Зустріч проводили у приміщенні пресс-центру Вінницької облдержадміністрації. Приміщення виявилося замалим, щоб вмістити усіх представників чорнобильських організацій з районів. Активісти-чорнобильці були цим невдоволені.

Голова організації чорнобильців Володимир Войтов сказав, що вони не достатньо добре підготувались до зустрічі.

Чорнобильці з районів Вінницької області висловлювали претензії до представників органів влади. Зокрема, до керівника обласного пенсійного фонду Миколи Черненка, керівництва Головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Чорнобильці вимагали не припиняти виплати, які встановили суди та поліпшити соціальний захист чорнобильців.

Представники влади та керівництва обласної організації «Союз. Чорнобиль. Україна» запропонували підписати меморандум та угоду про співпрацю з обласною владою.

Це не сподобалося чорнобильцям.

Так голова Немирівської організації В’ячеслав Печак сказав:

- Ми розуміємо, що цей меморандум по великому ранам не потрібен. Ми й так співпрацюємо з владою. Меморандум потрібен Тігіпку, щоб показати: є домовленість з чорнобильцями. Із 200 ліквідаторів у Немирівському районі ми поховали вже 57 чоловік. Чомусь вважається, що виплати по суду – це пільги. Це не пільги, а компенсація з боку держави за життя і здоров’я. До мене вчора прийшли дві вдови. І говорять, нам в районному пенсійному фонді сказали: ми ваших чоловіків туди не посилали...

- Дайте прізвища цих працівників, - говорить Микола Черненко. – Ми їх покараємо...

- Справа не в прізвищах окремих чиновників...

- І все ж, дайте їх, - наполягає начальник обласного пенсійного фонду.

- Добре, я дам вам їх. Але не в цьому справа. Проблема в тому, що влада не виконує закон про соціальний захист чорнобильців. А тим часом, пільги для себе не скорочує, - говорить В’ячеслав Печак.

Після декількох годин суперечок і дискусій представники чорнобильських організацій і влади все ж вирішили підписати меморандум і угоду, які складаються з сімнадцяти пунктів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
20 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов