• Головна
  • У Вінниці знайшли ручного.....ворона
11:10, 4 вересня 2015 р.

У Вінниці знайшли ручного.....ворона

Цих птахів люди не люблять. Вважають їх провісниками чогось лихого. Але одного дня у Вінниці відбулася подія, котра змусила багатьох очевидців змінити своє ставлення до ворон.

– Спочатку великого чорного птаха неподалік від входу до ПТУ №19 помітив якийсь молодий чоловік. Птах сидів на траві похнюплений і не злітав. Наступного дня біля нього вже зібрався цілий натовп. Його фотографували і навіть намагалися нагодувати, – розповідає небайдужа вінничанка Валентина. – А він, як покинутий собака, два дні залишався на тому ж місці в надії, що за ним повернеться його господар. Добра душа – працівниця ПТУ Ніна – винесла птахові води, покришила булочку. Один чоловік купив два пиріжки з м'ясом. Це ж хижак все-таки... Але розумний! Шматочки зачерствілої булочки він спочатку розмочив у воді. Все, що не з'їв — заховав у землю і позначив місце шматочком цегли.

Згодом вже брав їжу з рук. Чоловіки наважувалися його гладити. Ворон не виявляв агресії. Валентина спробувала зігнати птаха з місця, щоб він злетів, але йому це не сподобалося, він розправив велетенські крила і почав наступати та... сваритися незрозумілою мовою!

– Мабуть, крила птахові підрізали. Ми навіть подумали, що цей ворон з цирку, котрий гастролював у Вінниці. Але там ніхто про ворона нічого не знав, — каже Валентина. — Видно, птаха дуже любили. Він мав господаря (до чоловіків він найбільш приязний) і, цілком ймовірно, пережив його. Біля птаха довелося організувати чергування, бо ворон надто довірливий, до вулиці не пристосований. Ми захищали його навіть від нахабних котів та надто цікавих собак, від трамвая і злих людей, котрі намагалися підфутболити птаха ногами. Тим часом зверталися і до міської ради, і на станцію юних натуралістів, і до муніципального зоопарку, і до МНС...

На щастя, ворона забрав працівник училища Володимир. Родина в нього віруюча, і приватний будинок з подвір'ям є. І тепер старий ворон ходить за Володимиром, як відданий собака, за пів-години відчуває, коли господар прийде додому. А ще, як і всі ворони – любить блискучі ланцюжки.

Жаль, що розповісти свою історію він не може. Хто знає, можливо, це єдиний приручений ворон у Вінниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...